Sportas

2017.06.14 12:06

„Žalgirio“ brangusis pirkinys M. Traore pagaliau grįžo į rikiuotę

BNS 2017.06.14 12:06

Prieš A lygos 15-ojo turo rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ Vilniaus „Žalgirio“ stovykloje gali įvykti ilgai lauktas debiutas. Po ilgos pertraukos čempionato rungtynėms ruošiasi ir legionierius iš Malio Mahamane`as Traore.

Vasario pabaigoje iš Prancūzijos aukščiausiosios lygos „Nice“ klubo į Vilnių atvykęs saugas sužaidė kontrolines rungtynes su Talino „Flora“, o Supertaurės dvikovoje su „Trakais“ žengė į aikštę po keitimo ir pelnė pergalingą įvartį.

Visgi, pergalės džiaugsmą apkartino trauma. Futbolininkas beveik du mėnesius sportavo pagal individualią programą, o gegužę prisijungė prie komandos. Tačiau prieš A lygos 13-ojo turo rungtynes su Marijampolės „Sūduva“ treniruotėje jam plyšo raumuo.

Šį kartą M. Traore reabilitaciją atliko Prancūzijoje ir į Vilnių grįžo tik praėjusią savaitę. Sėkmingai pasirodęs treniruotėse, jis įtikino komandos trenerius, kad yra pasirengęs ir oficialioms rungtynėms.

„Prancūzijoje ne tik gydžiausi, bet ir sunkiai dirbau specialiose treniruotėse, tad šiuo metu esu geros sportinės formos. Jaučiuosi puikiai ir noriu padėti „Žalgiriui“ sugrįžti į pergalių kelią“, – artėjant susitikimui su „Atlantu“ teigė 28-erių metų M. Traore.

Rungtynės su Klaipėdos „Atlantu“ trečiadienį sostinės LFF stadione prasidės 18 val.