2017.06.14 07:50

Prancūzija dešimtyje draugiškose rungtynėse įveikė Angliją

DELFI.lt 2017.06.14 07:50

Antradienio vakarą Paryžiaus priemiesčio St. Deni stadione įvyko dviejų Europos ir pasaulio futbolo supervalstybių Prancūzijos ir Anglijos draugiškos kontrolinės rungtynės. Dramatišką pergalę rezultatu 3:2 (2:1) šventė nuo antro kėlinio pradžios tik dešimtyje likę prancūzai.

Anglija išsiveržė į priekį (0:1) jau 10-ą min., kai skersavimą iš kairio atakos sparno „uždarė“ Harry Kane`as. Prancūzija kėlinio viduryje ir pabaigoje atsakė dviem savo rezultatyviais išpuoliais. Įvarčius antrais bandymais pelnė Samuelis Umtiti 22-ą ir Djibrilas Sidibe 43-ią min. (2:1).

Pirmus varžovų smūgius svečių vartininkas Tomas Heatonas iš „Burnley“ klubo buvo atrėmęs, bet gynėjai leido priešininkams kartoti kamuolius.

Antro kėlinio pradžioje H. Kane`as realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino santykį (2:2). Prieš anglus šiurkščiai prasižengė Raphaelis Varane`as, kuris buvo išvytas iš aikštės.

Tačiau tai nesutrikdė prancūzų ir jie dešimtyje pasiekė trečią pergalingą įvartį, kai 78-ą min. pasižymėjo Ousmane Dembele.

Anglai ir prancūzai nuo 1923 metų tarpusavyje visuose turnyruose žaidė 31 kartą. Anglijos rinktinė iškovojo 17 pergalių, Prancūzija laimėjo 9 sykius, o 5 dvikovos baigėsi lygiosiomis.

Rezultatas:

Prancūzija 3 – 2 Anglija

10' Harry Kane [0 - 1]
22' Samuel Umtiti [1 - 1]
43' Djibril Sidibe [2 - 1]
48' Harry Kane [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
78' Ousmane Dembele [3 - 2]

47' Raphael Varane (Prancūzija) – raudona kortelė

Kitose draugiškose rungtynėse Osle aikštės šeimininkė Norvegija sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su kaimyne Švedija. Švedai pirmavo po Mohamedo Elyounoussi smūgio 44-ą min., bet Samuelis Armenterosas 81-ą min. išlygino skirtumą.

Rezultatas:

Norvegija 1 - 1 Švedija

44' Mohamed Elyounoussi [1 - 0]
81' Samuel Armenteros [1 - 1]

Namų stadione Kluže Rumunijos rinktinė draugišką mačą žaidė su Konfederacijų taurės turnyre dalyvauti besirengiančia Čile ir nugalėjo svečius 3:2 (1:2). Čiliečiai pirmavo 2:0 po Eduardo Vargaso (8-ą min.) ir Leonardo Rosselio (18-ą min.) įvarčių. Rumunas Bogdanas Stancu dviem tiksliais smūgiais (31-ą ir 60-ą min.) išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams 83-ią min. pasiekė Mihailas Baluta. Čiliečiai dvikovą baigė dešimtyje, kai iš aikštės 33-ią min. buvo pašalintas Gary Medelis.

Rezultatas:

Rumunija 3 - 2 Čilė

8' Eduardo Vargas [0 - 1]
18' Leonardo Felipe Valencia Rossel [0 - 2]
31' Bogdan Stancu [1 - 2]
60' Bogdan Stancu [2 - 2]
83' Mihail Baluta [3 - 2]

33' Gary Medel (Čilė) – raudona kortelė

Ispanijos mieste Getafėje vykusiose draugiškose rungtynėse Kolumbija 4:0 (2:0) pranoko kitą Konfederacijos taurės turnyro dalyvį Kamerūną. Du įvarčius Pietų Amerikos futbolo mokyklos atstovams pelnė Yerry Mina (30-ą ir 52-ą min.), po vieną įmušė rinktinėje gerą nuotaiką po nykaus klubinio sezono atgavęs Jamesas Rodriguesas (16-ą min.) ir Jose Izquierdo (85-ą min.).

Afrikiečiui Robertui Tambe (47-ą min.) buvo parodyta raudona kortelė.

Pietų Afrikos rinktinė 1:2 (1:0) pralaimėjo Zambijai, nors pirmavo po Lebogango Manyama įvarčio 23-ią min. Zambijos futbolininkai antrame kėlinyje atsakė dviem taikliais Brian Mwila ir Lubinda Mundia smūgiai 72-ą ir 79-ą min.

Kiti rezultatai:

Kamerūnas 0 - 4 Kolumbija

16' James Rodriguez [0 - 1]
30' Yerry Mina [0 - 2]
52' Yerry Mina [0 - 3]
85' Jose Izquierdo [0 - 4]

47' Robert Tambe (Kamerūnas) – raudona kortelė

Pietų Afrika 1 - 2 Zambija

23' Lebogang Manyama [1 - 0]
72' Brian Mwila [1 - 1]
79' Lubinda Mundia [1 - 2]