Sportas

2017.06.13 18:57

R. Kurtinaitis lieka prie „Lietuvos ryto“ vairo

lrytas.lt 2017.06.13 18:57

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus ir kitą sezoną treniruos Rimas Kurtinaitis. Klubo vadovai su 57-erių treneriu netrukus drauge ims dėlioti naujo sezono gaires: kurie žaidėjai liks ir kokio papildymo bus ieškoma.

R. Kurtinaitis Vilniaus ekipos žaidimui ėmė vadovauti šių metų vasario pradžioje, kai atsistatydino Tomas Pačėsas. Su naujuoju treneriu „Lietuvos rytas“ nepateko į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, LKL reguliarųjį sezoną baigė antras, bet pusfinalyje nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“. Iškart po to dėl drausmės pažeidimų atsisakęs net keturių amerikiečių paslaugų, R. Kurtinaitis atvedė vilniečius į pergalę prieš favoritu laikytą Klaipėdos „Neptūną“ serijoje dėl LKL bronzos.

R. Kurtinaitis „Lietuvos ryto“ ekipą yra treniravęs 2008–2010 m. ir su ja laimėjo daugybę trofėjų: Europos taurę, du LKL čempionatus, dvi Lietuvos taures, Baltijos lygą. 2011–2016 m. dirigavęs „Chimki“ žaidimui R. Kurtinaitis praėjusį sezoną pradėjo Italijos ekipoje Kantu „Red October“, bet šis kontraktas buvo nutrauktas lapkričio 30-ąją.

Šį sezoną R. Kurtinaitis su „Lietuvos rytu“ iš 27-erių žaistų rungtynių laimėjo 18. Rudenį Vilnaus komanda pradės naujas kovas LKL pirmenybėse ir Europos taurės turnyre.