Sportas

2017.06.12 09:47

Šaltiniai: Š. Jasikevičius lieka Kauno „Žalgiryje“

15min.lt2017.06.12 09:47

Jis galėjo pasirinkti gerokai didesnius pinigus, turėti galimybę rinkris bent jau ant popieriaus stipresnius žaidėjus, džiaugtis žymiai geresnėmis oro sąlygomis ir komfortu, bet pasirinko Kauno „Žalgirį“. Šarūnas Jasikevičius ir kitą sezoną treniruos stipriausią Lietuvos komandą ir vėl sieks pergalių Eurolygoje. Kaip visada, „Žalgiris“ tokių naujienų nekomentuoja, bet, 24sek žiniomis, Lietuvos čempionų klubas sutvarkęs formalumus jau greitai šią informaciją turėtų pranešti oficialiai.

Šaro išsaugojimas yra ypač svarbus Pauliaus Motiejūno ir visos Kauno komandos laimėjimas. Tai buvo pati svarbiausia užduotis ir didžiausias tarpsezonio iššūkis, nes ir daugelis pagrindinių „Žalgirio“ žaidėjų laukė trenerio sprendimo.

24sek jau skelbė, kad „Žalgiris“ treneriui pasiūlė apie 500 tūkstančių eurų atlygį per sezoną. Š. Jasikevičius taps visų laikų geriausiai apmokamu „Žalgirio“ treneriu. Gali būti, kad tai apskritai Lietuvoje rekordinė suma žmogui treniruojančiam komandą. Bet šiuo metu krepšinio rinkoje jis vertas dar gerokai daugiau.

Legendinis Lietuvos krepšininkas ir dabar sėkmingai trenerio karjerą pradėjęs specialistas laisvai galėjo tikėtis 750-ies tūkstančių eurų per sezoną. Tačiau ši suma būtų tarsi minimali alga, nes susitarti jis galėjo ir dėl didesnio atlygio.

Yra ir dar viena teigiama bei labai svarbi medalio pusė. Š. Jasikevičiui likus klube stipriai padidėja tikimybė išsaugoti ir kitus lyderius. Ne keli, o daug klubų savo gretose kitą sezoną nori matyti Leo Westermanną. Bet treneriui liekant poste, didėja tikimybė ir toliau matyti įžaidėją iš Prancūzijos.

24sek žiniomis, Š. Jasikevičius kartu su P. Motiejūnu jau seniau pradėjo ieškoti variantų stiprinant komandos sudėtį. Apie tai po laimėto LKL finalo tarsi užsiminė ir pats treneris.

„Darbai jau juda. Nežinau, stengsimės paeiti į priekį, būti atletiškesniais. Turime jauną komandą. Visi žaidėjai gali eiti į priekį. Jauną trenerių štabą. Jie gali eiti į priekį, – po paskutinės pergalės prieš Panevėžio „Lietkabelį“ kalbėjo Š. Jasikevičius.

Aš manau, kad, kaip visada, nelabai gausime pirmų opcijų tam krepšininkų turguje. Stengsimės dirbti, daug kur darbas jau prasidėjo labai seniai. O paskui, kaip išeis. Jau atvykti į dešimtą Europos komandą yra žymiai didesnis lygis, nei visi galvojo, kad į šešioliktą.“

Svarbu atskleisti ir dar vieną Š. Jasikevičiaus galbūt ne visai matomą sprendimo likti „Žalgiryje“ pusę.

Nors pats jis nekomentuoja gandų apie „Barceloną“, jis tikrai galėjo pasirinkti šį klubą, kuris turi nepalyginamai daugiau pinigų ir taip suteiktų didesnį šansą laimėti Eurolygą.

Šiame mieste Šaras gal netgi dar labiau mylimas ir gerbiamas. Galiausiai tai yra vienas geriausių miestų pasaulyje, kur nepalyginamai daugiau šilumos ir saulės. Ir jis negali būti tikras, kad artimiausiu metu sulauks „Barcelona“ pasiūlymo, nes tokią vietą užimti svajoja daugybė žmonių. Bet Šaras pasirinko „Žalgirį“. Nes galbūt su savo vaikinais turi dar nebaigtų darbų.

„Žalgiris“ jau pradėjo prekybą abonementais, o krepšininkai po poros mėnesių poilsio pradės galąsti dalgius. Akivaizdu, kad kitą sezoną Eurolygoje ir vėl nusimato karšti ir įdomūs vakarai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt