Sportas

2017.06.08 13:48

M. Kalnietis žais Lietuvos rinktinėje, D. Adomaitis neslepia džiaugsmo

Tomas Langvinis, 15min.lt2017.06.08 13:48

Mantas Kalnietis vadovaus Lietuvos krepšinio rinktinės atakoms artėjančiame Europos krepšinio čempione. 30-ies metų įžaidėjas jau pranešė vyriausiajam rinktinės treneriui Dainiui Adomaičiui, kad prisijungs prie šalies rinktinės.

„Mantas yra šalies patriotas ir jeigu tik leidžia sveikata jau daug metų žaidžia rinktinėje. Žinoma, kad aš labai džiaugiuosi sulaukęs iš jo tokios žinios. Nes jis yra viena pagrindinių rinktinės figūrų“, – 24sek kalbėjo D Adomaitis.

M. Kalnietis ir praėjusiais metais rinktinės gretose demonstravo įspūdingą sportinę formą ir buvo geriausias krepšininkas tuomet Jono Kazlausko vadovaujamoje rinktinėje.

Panašu, kad D. Adomaitis Europos krepšinio čempionate savo sudėtyje turės visus geriausius šalies krepšininkus. Jeigu tik bus sveiki apie norą žaisti šalies rinktinėje jau anksčiau paskelbė Jonas Valančiūnas, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Mačiulis ir kiti.

Norą išreiškė ir Donatas Motiejūnas, tačiau 24sek jau skelbė, kad galutinis jo atsakymas paaiškės tik liepos viduryje. Tiesa nesvarbu ar tuo metu jis turės sutartį su kokiu nors klubu ar ne.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt