Naujienų srautas

Sportas2017.06.08 13:55

Š. Jasikevičiui – rekordinis „Žalgirio“ pasiūlymas

15min.lt 2017.06.08 13:55

Kaip ir buvo galima tikėtis, Paulius Motiejūnas ir visas Kauno „Žalgirio“ klubas deda dideles pastangas, kad išlaikytų sėkmingai su komanda dirbantį Šarūną Jasikevičių. 24sek žiniomis, klubas treneriui kitą sezoną pasiryžęs mokėti dvigubai didesnį atlyginimą. Tai vis vien gerokai mažesnė suma, nei Šaras gautų užsienio klube, bet drauge jis taptų visų laikų brangiausiai apmokamu „Žalgirio“ treneriu.

Per žingsnį nuo septinto iš eilės LKL čempionų titulo esantis Kauno „Žalgiris“ siekia išsaugoti kolektyvą, kuris džiugino aistruolius gražiomis ir pergalingomis kovomis Eurolygoje.
41 metų Š. Jasikevičius yra viena svarbiausių šios dėlionės dalių, nes trenerio atsakymo laukia daugelis pagrindinių krepšininkų. Jeigu P. Motiejūnui nepavyks išsaugoti Šaro, greičiausiai tektų ieškoti ir nemažai naujų žaidėjų.

Nors niekas apie naujos sutarties sąlygas nekalba, 24sek žiniomis, kitą sezoną „Žalgirio“ komandoje Š. Jasikevičius gali uždirbti apie 450–500 tūkstančių eurų. Š. Jasikevičius oficialiai Kauno „Žalgirio“ komandai atsakymą dėl savo ateinančio sezono turi pasakyti iki liepos 15-os dienos. Bet abejojama, kad abi pusės norės laukti dar visą mėnesį ir skęsti nežinioje, nes komplektavimo darbai sezono pabaigoje ypač suaktyvėja.

Jeigu Š. Jasikevičius sutiktų su pasiūlymu, jis būtų geriausiai apmokamas žmogus „Žalgirio“ klube kartu su Pauliumi Jankūnu. Toks atlygis per vieną sezoną dar niekada nebuvo mokamas jokiam „Žalgirio“ treneriui. Tačiau, kad ir koks „Žalgirio“ pasiūlymas bebūtų, Š. Jasikevičius užsienyje gali tikėtis net dvigubai didesnio atlygio.

24sek jau gerokai anksčiau skelbė, kad Š. Jasikevičius dabar laisvai galėtų tikėtis uždirbti apie 750 tūkstančių eurų per sezoną. Tokių pinigų „Žalgiris“ pasiūlyti negali. Tačiau akivaizdu, kad Kauno klubo vadovai deda maksimalias pastangas, kad išsaugotų žmogų, kuris subūrė puikų kolektyvą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi