Sportas

2017.06.07 14:21

Areštuota „Lietuvos ryto“ klubo turto už daugiau nei 900 tūkst. eurų

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas sezono pabaigoje susidūrė su dar viena nemalonia situacija – areštuota klubo turto už daugiau nei 900 tūkst. eurų. Šią „krepsinis.net“ paskelbtą informaciją tinklalapiui „BasketNews.lt“ patvirtino „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys.

Pasak pranešimo, gegužės 29-ąją areštuota turto už 914 tūkst. 850 eurų ir 82 centrus. Areštuotas turtas yra „Lietuvos ryto“ arena.

Pasak Purlio, klubas vėlavo su mokėjimais bankui.

„Buvo pradelsti tam tikri mokėjimo terminai, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo Purlys. – Su bankais viskas vyksta tvarkingai, jie nėra lankstūs, dėl to ir kyla tokios situacijos. Yra laiduotojas, kurio procesiniai veiksmai dabar ir lemia tai, kad areštuotas turtas.“

Pasak M. Purlio, laiduotojas yra jurinis asmuo, su kuriuo vyksta derybos.

„Vyksta procesas, derybos, ir nenorėčiau to plačiau komentuoti. Dviejų savaičių bėgyje turėtų paaiškėti daugiau informacijos, o kol kas tai niekaip neapribojo klubo darbo“, – sakė M. Purlys.

Anot klubo direktoriaus, atlyginimų vėlavimų žaidėjams ir treneriams nėra.

„Lietuvos ryto“ arena kartą jau buvo areštuota. 2010 metų lapkritį toks nutarimas buvo įsiteisėjęs dėl Justui Sinicai neišmokėto atlyginimo.