Naujienų srautas

Sportas2017.06.07 10:57

Trevizo „Eurocamp“ stovykloje – rekordinis lietuvių skaičius

basketnews.lt 2017.06.07 10:57

Net 6 lietuviai šį savaitgalį dalyvaus tradicinėje Trevizo „Eurocamp“ stovykloje, kurioje susirenka talentingiausi 22 metų ir jaunesni krepšininkai. Toks lietuvių skaičius – rekordinis per šios stovyklos istoriją.

Stovykloje pasirodys Martynas Echodas, Arnoldas Kulboka, Gytis Masiulis, Regimantas Miniotas, Martynas Sajus ir Kristupas Žemaitis. Pastarasis kvietimą į stovyklą gavo tik vakar.

Visi šie 6 krepšininkai yra padavę paraiškas šių metų NBA naujokų biržai, tačiau gali jas atsiimti iki birželio 12 dienos. Neabejojama, kad dauguma, o gal net ir visi taip padarys, tačiau itin sėkmingas pasirodymas Trevize gali pakelti žaidėjų akcijas.

Gegužės 9–11 dienomis vyksiančioje stovykloje 44 krepšininkai bus padalyti į 4 komandas, kurios žais tarpusavyje. Stovykloje taip pat dalyvaus Slovėnijos U20 rinktinė ir JAV krepšininkų komanda.

Maurizio Gherardini organizuojamoje stovykloje krepšininkai ne tik žais tarpusavyje, tačiau ir treniruosis. Žinių jie semsis iš Toronto „Raptors“, Vašingtono „Wizards“, Los Andželo „Clippers“, Minesotos „Timberwolves“ ir kitų NBA komandų trenerių asistentų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi