Sportas

2017.06.06 15:48

Ispanus dominančiam vienam „Žalgirio“ lyderių – Š. Jasikevičiaus prašymas

15min.lt 2017.06.06 15:48

Bent du Eurolygoje žaisiantys Ispanijos klubai užmetė meškerę ant žalgiriečio Leo Westermanno, tačiau prancūzas klauso Šaro prašymo. Malagos žiniasklaida praneša, kad į „Unicaja“ ir „Valencia“ klubų akiratį patekęs įžaidėjas lauks Šarūno Jasikevičiaus karjeros sprendimo.

Anot ispanų žiniasklaidos, „Žalgirio“ treneris paprašė L. Westermanno neskubėti su iš kitų komandų atplaukusiais pasiūlymais.

Kaip rašoma pranešime, Š. Jasikevičių ir L. Westermanną sieja puikūs santykiai, tad atakų organizatorius neprieštaravo ir savo sprendimą dėl kito sezono priims tik atsipūtęs po LKL finalo kovų ir pasitaręs su agentu Miško Raznatovičiumi.

Tai gali reikšti, kad jeigu Š. Jasikevičius liktų Kaune, tą patį tikriausiai padarytų ir L. Westermannas.

Įžaidėjo sutartis su „Žalgiriu“ galioja ir 2017–2018 metų sezoną, tačiau joje numatyta galimybė šią vasarą persikelti į kitą komandą.

O kol 24-erių krepšininkas laukia, vis daugiau Eurolygos komandų domisi galimybe įsigyti L. Westermanną.

Jo sutartis su „Žalgiriu“ siekia maždaug 200 tūkstančių eurų. Po solidaus sezono Eurolygoje prancūzo vertė galėjo išaugti dvigubai.

Gindamas „Žalgirio“ garbę L. Westermannas Eurolygoje rinko vid. 8,2 taško, 3,2 atkovoto kamuolio, 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir 10 naudingumo balų.