Sportas

2017.06.06 13:58

Įvertinimas: F. Černychas – tarp trijų geriausių Lenkijos lygos puolėjų

15min.lt2017.06.06 13:58

Lietuvos rinktinės lyderis Fiodoras Černychas pirmadienį Lenkijos futbolo lygos („Ekstraklasa“) apdovanojimuose nelaimėjo asmeninio prizo, tačiau vis tiek buvo įvertintas. Balstogės „Jagiellonia“ žaidėjas išrinktas tarp trijų geriausių lygos puolėjų.

12 įvarčių šį sezoną pelnęs F. Černychas rezultatyviausiųjų žaidėjų įskaitoje pasidalijo 4–8 vietas, tačiau pateko į geriausių Lenkijos lygos žaidėjų trejetuką.

Geriausiojo vardą Lenkijos futbolo specialistai ir žurnalistai suteikė 34 metų lenkui Marcinui Robakui, kuris Poznanės „Lech“ klubui pelnė 18 įvarčių per 37 rungtynes.

Į trejetuką, be prizo laimėtojo ir F. Černycho, taip pat pateko 32 metų portugalas Marco Paixao, rungtyniaujantis Gdansko „Lechia“ gretose. Jis irgi įmušė 18 įvarčių, bet padarė tai per 35 rungtynes.

F. Černychas, kuris antroje sezono dalyje centro puolėjo poziciją užleido komandos draugui Cilianui Sheridanui ir pasislinko į kraštą, šį sezoną per 34 rungtynes įmušė 12 įvarčių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Pagal rezultatyvius perdavimus F. Černychas pasidalijo 6–13 vietas.

Nė vienas „Jagiellonia“ atstovas „Ekstraklasa“ apdovanojimuose prizo nelaimėjo, nors į trejetuką pateko ne vienas. Piotras Tomasikas pretendavo tapti geriausiu gynėju, Konstantinas Vassiljevas ir Jacekas Goralskis – geriausiu saugu, Michalas Probierzas – geriausiu treneriu.

K. Vassiljevas pretendavo ir į apskritai geriausio lygos žaidėjo titulą, tačiau jis atiteko Varšuvos „Legia“ legionieriui iš Belgijos Vadisui Odjidja-Ofoe.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt