Sportas

2017.06.06 13:43

E. Jankauskas: norime į žaidimą įnešti naujovių

LRT.lt2017.06.06 13:43

Pirmadienį Lietuvos futbolo rinktinė susirinko į stovyklą Vilniuje ir surengė pirmąją treniruotę. Šeštadienį vakare lietuviai bandys atsirevanšuoti slovakams už pralaimėjimą Trnavoje.

„Laukia įdomios ir svarbios rungtynės. Visi atvažiavę žaidėjai yra sveiki, tik pasiruošimo lygis dėl pasibaigusių klubinių čempionatų yra kitoks. Turime keletą dienų ir iš jų bandysime išgauti geriausią pasirengimą, kad rungtynių dieną būtume pasiruošę. Žaidėjai atvyko ne atostogauti ir jie noriai dirba, už tai jiems esu dėkingas. Norime duoti kovą ir kovoti dėl pergalės“, – teigė rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

Stratego teigimu, svečiuose prieš Slovakiją patirtas pralaimėjimo rezultatas 0:4 neatspindi to, kas vyko rungtynėse, bet nesėkmė įpareigoja stengtis dar labiau: „Norime įnešti į žaidimą naujovių, kad turėtume daug variantų atakoje ir išvengtume klaidų, kurios privedė prie įvarčių į mūsų vartus. Mūsų meistriškumas yra ir turėtų būti aukštesnis nei epizoduose, kuriuose praleidome įvarčius.“

„Slovakų žaidime viskas galėtų keistis, bet nemanau, kad jie atsisakys savo žaidimo principų. Jie neteko pagrindinio puolėjo, bet jį pakeis jaunas žaidėjas. Kai mes neleidžiame jiems žaisti taip, kaip jie nori žaisti, jie išnaudoja ir kitas erdves. Tai yra universali komanda ir jei neturi kelių, suranda aplinkkelius. Žinome, kaip praleidome įvarčius tose rungtynėse ir dabar mums reikia būti pasiruošusiems visapusiškai“, – pridėjo E. Jankauskas.

Paklaustas apie tai, kokį vartininką leis žaisti rungtynėse, treneris neatskleidė savo planų, tačiau neabejoja, kad visi trys bus pilnai pasiruošę padėti komandai.

Sėkmingai sezoną Izraelyje užbaigęs ir šalies taurę iškovojęs vartininkas Emilijus Zubas tikino, kad rinktinėje yra sveika konkurencija, ir pats nežada užmigti ant laurų po pastarojo triumfo.

Rungtynės tarp Lietuvos ir Slovakijos bus žaidžiamos birželio 10-ąją LFF stadione. Jas nuo 21 val. transliuos LRT TELEVIZIJA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.