2017.06.04 16:30

Sostinėje – 6-asis „We Run Vilnius“

LRT.lt, DELFI.lt 2017.06.04 16:30

Sekmadienio rytą Vilniaus širdies gatvės prisipildė sporto mėgėjų ir profesionalų. Sostinėje oficialiai buvo duotas startas „DNB | NIKE We Run Vilnius“ bėgimo varžyboms.

Beveik 7 tūkstančiai žmonių  susirinko į sostinėje vykstančią didžiausią pavasario bėgimo šventę.

„We Run Vilnius“ bėgimas rengiamas jau 6-ajį kartą.

Bėgikai savo ištvermę tradiciškai išbandė trijose distancijose: 21,098 km, 10 km ir 5 km.

21,098 km distanciją greičiausiai iš visų įveikė olimpietis Remigijus Kančys (1 val. 08 min. 20 sek.). Antrąją vietą užėmė baltarusis Igoris Cecerukovas (1 val. 08 min. 55 sek.), trečiąją – Ignas Brasevičius (1 val. 08 min. 57 sek.).

Tarp moterų greičiausia buvo olimpietė Diana Lobačevskė – 1 val. 17 min. 12 sek.

BNS nuotr.

10 km distancijos bėgimą tarp vyrų laimėjo Andrejus Jegorovas (32 min. 59 sek.), tarp moterų – Loreta Petkevičienė (39 min., 22 sek.).

5 km distancijoje tarp vyrų greičiausias buvo Justinas Beržanskis (15 min., 09 sek.), tarp moterų – olimpietė Eglė Balčiūnaitė (17 min., 16 sek.).