2017.06.02 16:06

Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas Belgrade pateko į finalą

ELTA2017.06.02 16:06

Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas pateko į Belgrade (Serbija) vykstančio trečiojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo finalą.

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m distancijos antrajame pusfinalyje penktadienį Lietuvos duetas užėmė pirmąją vietą – 3 min. 11,120 sek. Antri finišavo ispanai Francisco Cubelosas ir Inigo Penas (3.12,056).

Finale šeštadienį varžysis šešios įgulos.

Dviviečių kanojų 1000 m distancijos antrajame pusfinalyje lietuviai Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas (3.43,940) užėmė septintąją vietą ir kovos B finale (9-18 vietos).

Greičiausi šiame pusfinalyje buvo ispanai Sergio Vallejo ir Adrian Sieiro (3.35,724).