Sportas

2017.06.01 15:03

„Juventus“ žaidėjus Čempionų lygos finale masins ir solidi 9 mln. eurų premija

DELFI.lt2017.06.01 15:03

UEFA Čempionų lygos finale šeštadienį Turino „Juventus“ žaidėjai kovos ne tik dėl išsvajoto trofėjaus, bet ir papildomų prizinių pinigų, kuriuos už pergalę pasirengęs pažerti klubas. Kiekvienas Italijos čempionų ekipos žaidėjas sėkmės atveju gaus 350 tūkst. eurų.

„Juventus“ prezidentas Andrea Agnelli už pergalę Čempionų lygos finale dosniai atvers piniginę – bendra premijos suma sieks apie 9 mln. eurų.

Pergalė finale kiekvienam iš 26-ių komandos futbolininkų garantuotų apie 350 tūkst. eurų prizą. Tai yra 50 tūkst. daugiau nei 2015 metais, kai už pergalę prieš „Barcelona“ klubą finale buvo žadama kiekvienam po 300 tūkst. eurų premija. Tiesa, tuomet „Juventus“ pralaimėjo 1:3.

Statistika ne itin palanki Turino ekipai. UEFA Čempionų lygą daugkartiniai Italijos čempionai yra laimėję dukart – 1985 ir 1996 metais, tačiau finaluose pralaimėjimo kartėlį patyrė net šešis kartus. Tai yra daugiau nei bet kuris kitas klubas turnyro istorijoje.

Tiesa, šįmet ši statistika gali neturėti galios, mat „Juventus“ sezonas išties įspūdingas. „Senoji senjora“ jau laimėjo Italijos čempionatą ir kėlė į viršų šalies taurę.

Bet kuriuo atveju finale pralaimėjusi komanda neliks be grašio kišenėje. Čempionų lygos finalininkei UEFA atseikės 11 mln. eurų, o čempionams – 15,5 mln. eurų. Turnyro nugalėtojai su visais priziniais pinigais per visą sezoną susižers 57,2 mln. eurų.

UEFA Čempionų lygos finalas vyks šeštadienį, Kardife, Velse. Dvikovos pradžia – 21:45 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt