Naujienų srautas

Sportas2017.05.31 15:38

NBA užkariaujančiam A. Karnišovui – milžiniška karjeros galimybė

lrytas.lt 2017.05.31 15:38

Artūras Karnišovas yra vienas žinomiausių lietuvių NBA, nors niekada nėra žaidęs stipriausioje krepšinio lygoje. Skirtingai nei dauguma tautiečių, jis nesistumdo aikštėje, tačiau savo pergales skina tarp tikrų profesionalų. 46 metų A. Karnišovas jau šiandien yra aukščiausias pareigas NBA užimantis lietuvis, tačiau dabar gali žengti svaiginantį žingsnį. 

NBA itin gerbiamas „The Vertical“ apžvalgininkas Adrianas Wojnarowski paskelbė, kad A. Karnišovas yra tarp kandidatų tapti „Milwaukee Bucks“ klubo generaliniu direktoriumi. Šias pareigas A. Karnišovas praeityje kandidatavo užimti „Brooklyn Nets“ klube, bet po pokalbių nusileido Seanui Marksui.

Šįkart A.Karnišovo konkurentai – generalinio „Bucks“ direktoriaus asistentas Justinas Zanikas, „Indiana Pacers“ viceprezidentas Peteris Dinwiddie, „Memphis Grizzlies“ viceprezidentas Edas Stefanski ir „Atlanta Hawks“ patarėjas Wesas Wilcoxas.

Šiuo metu „Denver Nuggets“ klubo generalinio direktoriaus pavaduotoju dirbantis lietuvis yra laikomas stipriu kandidatu, tačiau pirmiau teks įveikti interviu. A. Wojnarowski nurodė, kad A. Karnišovas ir P. Dinwiddie yra „labiausiai NBA gerbiami jaunieji vadovai“.

„Bucks“ klubas siekia pakeisti generalinį direktorių Johną Hammondą, kuris išvyko į „Orlando Magic“. Klubas jau kreipėsi į „galvų medžiotojų“ kompaniją, kuri padės išsirinkti geriausią kandidatą. Manoma, kad kandidatų sąrašas turėtų išsiplėsti.

Pasak „The Vertical“, stipriausias pozicijas šiuo metu turi J. Zanikas, kuris pasitraukus J. Hammondui pradėjo vadovauti klubui. Tačiau faktas, kad „Bucks“ pradėjo ieškoti generalinio direktoriaus rodo, jog J. Zankas nėra nepajudinamas.

E. Stefanskis ir W. Wilcoxas jau yra ragavęs generalinio direktoriaus duonos. E. Stefanskis šias pareigas 2007–2011 metais užėmė „Philadelphia 76ers” klube, o W. Wilcoxas – 2015–2017 metais „Atlanta Hawks“ ekipoje.

A. Karnišovas prieš metus siekė „Nets“ generalinio direktoriaus posto. Jis buvo patekęs į finalinį atrankos etapą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi