Naujienų srautas

Sportas2017.05.30 10:20

„Lietuvos ryto“ vadovų iškomunikuota žinia nemaloniai nustebino R. Kurtinaitį

15min.lt 2017.05.30 10:20

„Rimo Kurtinaičio sprendimas: Davidas Loganas palieka Vilnių“, – vasario viduryje per savo žiniasklaidos kanalus skelbė Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas. Bet paaiškėjo, kad tai buvo visai ne R. Kurtinaičio sprendimas.  

Po pergalės LKL mažajame finale prieš „Neptūno“ ekipą „Lietuvos ryto“ specialistas prasitarė, kad klubas blogai iškomunikavo skyrybų su D. Loganu istoriją.

„Tarp „Lietuvos ryto“ klubo ir žiniasklaidos yra kažkokia komunikacijos stoka. Nenorėtų prisiimti tų trūkumų. Jei atvirai kalbant, ne mano sprendimas buvo atleisti Davidą Loganą.

Kai nupirko Jimmy Baroną, maniau, kad jiedu bus labai gera pora. O žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Loganas neįtiko Kurtinaičiui“, – spaudos konferencijoje atviravo R. Kurtinaitis.

Kad D. Logano išleidimas į Avelino „Sidigas“ klubą buvo R. Kurtinaičio sprendimas, trimitavo ir „Lietuvos ryto“ televizija.

„Lietuvos ryto“ komandos prezidentas Gedvydas Vainauskas yra „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovas.

Logiškai, kaip iškomunikuoti skyrybas su tuometiniu „Lietuvos ryto“ kapitonu D. Loganu, tuomet turėjo spręsti G. Vainauskas ir klubo vadovai.

„Kitą rytą po rungtynių (Utenoje Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje) Rimas man paskambino ir pasakė, kad viską gerai apgalvojęs siūlo D. Logano atsisakyti“, – klubo išplatintame interviu sakė pats G. Vainauskas.

Apie D. Loganą R. Kurtinaitis užsiminė po klausimo apie Adamą Lapetą.

29 metų vidurio puolėjas išbėgo į aikštę rungtynėse su „Neptūnu“ nepilnoms 8 minutėms ir sulaukė „Lietuvos ryto“ sirgalių ovacijų.

A. Lapeta pasirodė aikštėje po 23 dienų pertraukos.

„Norėčiau pasakyti vieną – man truputį keista komentuoti tuos tokius vidaus dalykus, nes išlenda informacija, kad treneris Kurtinaitis nelabai mėgsta vieno ar kito žaidėjo. Mes turime eilę problemų. Klubas, nežinau, kas turėtų tą informuoti ar ne, bet Lapeta turėjo rimtų sveikatos problemų. Jis buvo ligoninėje ir dabar grįžo. Davėme jam savaitę treniruotis ir jis žaidžia.

O dabar man tenka skaityti straipsnius, kad man nepatinka Lapeta: per lėtas, per aukštas“, – pasakojo R. Kurtinaitis.

Tiesa, po trenerių rokiruotės Tomo Pačėso į „Lietuvos rytą“ atvežtas A.Lapeta iš tikrųjų ėmė žaisti gerokai mažiau.

T. Pačėso „Lietuvos ryte“ LKL pirmenybėse 217 cm ūgio lenkas rungtyniaudavo vid. po 16,5 minutės, o prie R. Kurtinaičio – tik 8,9 minutės.

R. Kurtinaitis tą aiškino savo krepšinio filosofija, kurioje Drew Gordonas buvo per lėtas žaisti sunkiuoju krašto puolėju, kaip kad pas T. Pačėsą, todėl A. Lapetai tiesiog nebeliko minučių už A. Gudaičio ir D. Gordono „centro“ pozicijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi