Naujienų srautas

Sportas2017.05.27 11:52

Naują pasą gavęs T. Brownas galop galės palikti Lietuvą

basketnews.lt 2017.05.27 11:52

Buvusiam Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos legionieriui Taylorui Brownui pastaruoju metu sėkmė nesišypsojo. Sostinės klubas antradienį pralaimėjo LKL pusfinalio seriją, trečiadienį amerikietis buvo pašalintas iš komandos, o dabar jis kurį laiką net negalėjo išvykti iš šalies.

To priežastis – kuriozinė. Tinklalapis „lrytas.lt“ skelbė, kad amerikiečio pasą sugraužė neseniai įsigytas prancūzų buldogas vardu Fresco.

„Buvo tikrai ne kas – kai išvykau į rungtynes ir penkioms valandoms palikau šunį vieną namuose, jis sugebėjo įlįsti į mano krepšį. Tik grįžęs namo viską pamačiau, – tinklalapiui „lrytas.lt“ pasakojo T. Brownas. – Ką tik užsisakiau naują pasą.“

Vis tik pasklidus pranešimams apie T. Browno problemas dėl išvykimo, pats amerikietis socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad jau gavo pasą. „Ačiū JAV ambasadai! Pagamintas prieš keturias dienas“, – parašė T. Brownas, pasidalijęs savo paso nuotrauka.

T. Brownas dėl drausmės pažeidimų iš komandos buvo pašalintas kartu su kitais amerikiečiais – Clevinu Hannah ir Corey Fisheriu. Pastarasis jau paliko Vilnių.

Dar vienam amerikiečiui, Drew Gordonui, leista grįžti į JAV gydytis pėdos traumą. Tiek jis, tiek T. Brownas turi sutartis su „Lietuvos rytu“ kitam sezonui, tačiau kontraktai gali būti nutraukti.

„Lietuvos rytas“ antradienį pralaimėjo pusfinalio seriją Panevėžio „Lietkabeliui“ 1-3 ir pirmadienį pradės kovą dėl trečiosios vietos su Klaipėdos „Neptūnu“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi