Naujienų srautas

Sportas2017.05.26 16:04

A. Juknevičius pakartojo lietuvių rekordą „FIA“ pasaulio čempionatuose

LRT.lt 2017.05.26 16:04

Simboline turėjusi būti paskutinė „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės diena Kazachstane virto tikra drama – net trys automobiliai vertėsi, o lietuviai „CRAFT Bearings“ pirmą kartą per šį ralį turėjo nemalonumų trasoje. Finišą be atsarginio rato pasiekę Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis po teisėjų verdikto galutinėje įskaitoje užėmė 6-ą vietą ir pakartojo pačiam Antanui nuo 2011 metų priklausantį rekordą. 

Vos 147 km – tiek iš daugiau nei 2500 km turėję įveikti sportininkai išgyveno tikrą dramą – net trys automobiliai trasoje vertėsi, o vieninteliai varžybų lietuviai A. Juknevičius ir Darius Vaičiulis į finišą atvažiavo vos su vienu atsarginiu ratu – du pakeitė ir vieną paliko trasoje. Varžybų reglamentas skelbia, jog lenktynininkai turi trasą užbaigti bent su dviem atsarginiais ratais ant bolido, todėl lietuviams buvo skirta bauda, kuri užbraukė viltis prasibrauti tarp „FIA“ žvaigždžių. 

„Turbūt visus taip pakerėjo tie pakrantės vaizdai, kad praradom koncentraciją“, – geros nuotaikos neprarado A. Juknevičius. 

Kazachstane pergalę šventė katarietis Nasseras Al-Attiyah, antras liko lenkas Jakubas Przygonskis. „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio čempionato etapas Kazachstane buvo ilgiausias visoje taurėje. Taip pat, jam suteiktas ir aukščiausias sunkumo koeficientas. Visame sezone tokio sunkumo varžybomis laikomos Abu Dabio ir Kazachstano etapai. 

2018-ųjų Dakaro ralis vyks Peru, Bolivijoje ir Argentinoje sausio 6–20 dienomis. Tai bus jubiliejinis, 40 kartas, kai rengiamos šios varžybos, vadinamos sunkiausiu pasaulyje bekelės maratonu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi