2017.05.26 13:57

Lietuvos sportininkai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo pusfinalį

ELTA2017.05.26 13:57

Penktadienį Vengrijoje prasidėjusio antrojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo atrankos barjerą sėkmingai įveikė pirmosios trys Lietuvos įgulos.

Olimpinėje vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijoje į pusfinalį pateko Vadimas Korobovas ir Henrikas Žustautas.

V. Korobovas ketvirtajame atrankos plaukime finišavo per 3 min. 58,177 sek. ir užėmė penktąją vietą. Greičiausiai šiame plaukime irklavo kanadietis Craige`as Spence`as (3.51,900).

H. Žustautas antrajame atrankos plaukime liko septintas (4.04,019). Atrankos dalyvavo 41 kanojininkas, o į pusfinalį pateko 36.

Lietuviai Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas laimėjo dviviečių kanojų 1000 m distancijos ketvirtąjį atrankos plaukimą ir taip pat žengė į pusfinalį. Lietuvių laikas - 3 min. 43,378 sek. Antri finišavo kanadiečiai Marcas Tarlingas bei Markas James (3.43,840).

Į pusfinalį užtikrintai žengė ir Andrejaus Olijniko bei Ričardo Nekriošiaus duetas. Jis dviviečių baidarių 1000 m distancijos ketvirtajame atrankos plaukime finišavo antras (3.15,454). Greičiau irklavo tik vengrai Zoltanas Kammereris bei Markas Bardfalvis (3.14,762).