Sportas

2017.05.25 12:25

Prasideda pokyčiai: sirgalių atsiprašęs M. Purlys paliks „Lietuvos rytą“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ direktorius Martynas Purlys nusprendė trauktis iš savo posto. Su komanda jis dirbs iki sezono pabaigos, tačiau jau prezidentui Gedvydui Vainauskui pranešė, kad tuomet paliks direktoriaus pareigas.

„Noriu prisiimti atsakomybę dėl tokios situacijos, vakar kalbėjau su prezidentu G. Vainausku, sakiau, kad turime šį sezoną užbaigti su iškelta galva. Prezidentui pasakiau, kad ieškotų kito žmogaus į mano poziciją, nes klubui reikia pokyčių, galbūt naujų idėjų, naujų žmonių. Bet sezonas dar tęsiasi ir dabar yra mūsų garbės reikalas jį užbaigti.

Prezidentas mano sprendimo dar nepriėmė. Dabar tai ne pats svarbiausias dalykas. Dabar svarbiausia yra susikoncentruoti kovoms“, – prieš „Lietuvos ryto“ treniruotę teigė M. Purlys.

„Noriu labai atsiprašyti visų, kam dar yra brangus „Lietuvos rytas“. Noriu atsiprašyti gerbėjų ir Vilniaus miesto už tai, kokioje mes dabar esame situacijoje. Per paskutinius ketverius metus klubas atsidūrė tokioje vietoje, kai reikia sprendimų. Labai džiaugiuosi, kad vakar mums pavyko priimti sprendimą dėl keturių amerikiečių. Tai parodo, kokios yra vertybės ir kokios jos turi būti ateityje. Turi būti pagarba sirgaliui, o su tuo ateis ir sportiniai rezultatai. Komercija ir finansai yra svarbu, bet ir su mažais finansais galima pasiekti gerų rezultatų“, – apie padėtį kalbėjo „Lietuvos ryto“ direktorius.

Trečiadienį „Lietuvos rytas“ paskelbė, kad turi neginčijamos informacijos apie tai, kaip komandos legionieriai Corey Fisheris, Tayloras Brownas ir Clevinas Hannah pažeidė klubo taisykles, o už drausmės nusižengimus jie buvo nušalinti nuo komandos.