Naujienų srautas

Sportas2017.05.25 09:06

T. Lue: prieš „Celtics“ gintis sunkiau nei prieš „Warriors“

basketnews.lt 2017.05.25 09:06

„Golden State Warriors“ jau laukia savo varžovų NBA superfinale, o Klivlando „Cavaliers“ klubui iki jo trūksta vos vieno žingsnio. Visgi nors NBA sirgaliai jau laukia trečiojo finalo tarp Ohajo ir Kalifornijos ekipų iš eilės, „Cavs“ dar turi darbo Rytų konferencijos pusfinalyje.

Artėjančią naktį Bostone įvyks penktosios serijos rungtynės, o vyriausiasis „Cavaliers“ komandos treneris Tyronnas Lue vis dar nenurašo „keltų“ galimybių ir puolant pavadino juos netgi pavojingesniais už „Warriors“.

„Kol kas mes apie juos dar net negalvojame ir vis dar esame susikoncentravę ties „Celtics“. Gynyboje juos pristabdyti yra netgi sunkiau nei „Warriors“. Bostone visi žaidėjai yra grėsmė. Jie visi aikštelėje atlieka daug veiksmų ir tai yra skirtingos komandos“, – mintimis dalijosi Lue.

JAV žiniasklaidoje toks Lue pasisakymas sukėlė didelę nuostabą, mat po Isaiah Thomaso klubo traumos, dabar Bostone rezultatyviausias yra vidutiniškai po 16,4 taško renkantis Avery Bradley.

Tiesa, „Celtics“ NBA čempionams įgelti sugebėjo ir be Thomaso, kai iškovojo pergalę trečiose serijos rungtynėse Klivlande.

Lue įsitikinimu, dabar „Celtics“ puolimas tapo labiau nenuspėjamas, tačiau nesutinka su nuomone, kad tai Bostono klubą sustiprina.

„Kiekvienai komandai sunku, kuomet tu netenki žaidėjo, kuris renka po 29 taškus. Dabar ir mes nežinome, ko galima tikėtis. Tačiau ketvirtose rungtynėse mes atlikome gerus pakeitimus, kurie atnešė naudos. Kažkas manęs jau klausė, ar be Thomaso jie yra geresnė komanda. 

Suabejočiau tuo, kadangi tokiu metu jiems reikia žaidėjo, kuris turi rinkti taškus, imtis lyderio vaidmens. Štai, kas yra svarbu didelėms komandoms. Taip, kamuolio judėjimas turi būti, tačiau ateina laikas, kai pradedi sukti galvą, jog kažkam reikia imtis iniciatyvos. Štai dėl ko Isaiah yra toks svarbus „Celtics“ komandai“, – kalbėjo Lue.

„Cavs“ serijoje šiuo metu pirmauja 3-1. Galimai lemiamos rungtynės Bostone bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi