Sportas

2017.05.23 23:57

„Jonavos“ vyriausiasis treneris po pergalės prieš „Utenį“: dabar negalime sustoti

LRT.lt 2017.05.23 23:57

Po pergalės prieš Utenos „Utenį“ Donatas Vencevičius, futbolo klubo „Jonava“ vyriausiasis treneris, pabrėžė, kad prieš rinktinių pertrauką jo auklėtinių laukia itin svarbus laikotarpis, rašoma „Jonavos“ pranešime spaudai.

„Puiku, kad mūsų, trenerių, sugalvota kombinacija šiandien pavyko. Vėl nepraleidome įvarčių, o tai yra visos komandos nuopelnas, nebuvo grubių individualių klaidų. Džiugina, kad grįžta mūsų traumuoti žaidėjai, ilgėja mūsų suolelis. Visi keitimai įneša svarų indėlį, pagerina žaidimą. Man nesvarbūs pavieniai žaidėjai, mane domina visos komandos pasirodymas“, – po antros iš eilės pergalės kalbėjo D. Vencevičius.

„Jonavos“ vyriausiasis strategas sako, kad artėjančios kelerios rungtynės yra itin svarbios, todėl būtina neatsipalaiduoti.

„Su žaidėjais kalbėjome, kad prieš artėjančią rinktinių pertrauką mūsų laukia ketverios labai svarbios rungtynės: trys A lygos ir vienas Lietuvos futbolo federacijos taurės mačas. Tai yra tarsi maži finalai. Vaikinus galiu pagirti už kovą ir atsidavimą, bet sustoti negalime. Jei atsipalaiduosime, galime būti nubausti“, – pabrėžė D. Vencevičius.

„Jonavos“ gynėjo Kirilo Aleksijano teigimu, rezultatą lėmė varžovų žaidimo analizė ir visos komandos pastangos.

„Treneriai prieš šias rungtynes atliko didelį darbą, daug analizavome „Utenio“ žaidimą, jo stipriąsias ir silpnąsias vietas. Tad viską žinojome ir jis šiandien labai nenustebino. Tiesa, rungtynių pabaigoje buvo išties sunku, nes varžovai užgulė mūsų vartus, bet atsilaikėme“, – kalbėjo legionierius iš Baltarusijos.

Klubo žaidėjas sako, kad kombinacija, kurią komanda sėkmingai realizavo po uždirbto baudos smūgio, ne kartą buvo šlifuota treniruotėse.

„Šią kombinaciją treniruotėse mes ne kartą buvome atlikę ir labai smagu, kad po jos pavyko pelnyti įvartį. Reikia pasakyti, kad tai ne mano įvartis. Smūgiavau į vartus, kamuolys atsimušė į „Utenio“ gynėją ir nuo jo jis įskriejo į vartus“, – teigė K. Aleksijanas.

Šeštadienį „Jonava“ vyksta į Kybartus, kur su vietos „Sveikata“ sužais LFF taurės II etapo rungtynes. A lygos susitikimas su Kauno „Stumbru“ laukia gegužės 31 d. Jonavoje.