Sportas

2017.05.16 08:46

K. Leonardas praleis antrąjį serijos su „Warriors mačą

basketnews.lt 2017.05.16 08:46

San Antonijaus „Spurs“ komandos nuostoliai pralaimėjimu Oklande neapsiribos. Skelbiama, kad antrose Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse Teksaso klubui nepadės čiurnos traumą patyręs komandos lyderis Kawhi Leonardas.

Kiek ilgai puolėjas negalės rungtyniauti, kol kas nėra žinoma. Apie lyderio praradimą prieš tai užsiminė ir „Spurs“ vairininkas Greggas Popovichius. Pranešdamas šią informaciją San Antonijaus komandos treneris tiesiog netvėrė pykčiu dėl susidariusios situacijos.

„Nesikreipsiu į lygą, kodėl turėčiau? Jei jie ką nors daro, vadinasi daro. Vienintelis man rūpimas dalykas, kad Kawhi antrose rungtynėse nebus. Zaza jau turi nešvarią istoriją. Sako, kad jis neturėjo tikslo tyčia traumuoti Kawhi. Kam dabar jo tikslai rūpi? Nužudęs žmogų tu vis tiek sėdi į kalėjimą, nors galbūt net neturėjai tikslo tai padaryti. Man rūpi tai, ką aš mačiau ir kas įvyko. Tai mane labai piktina“, – rėžė G. Popovichius.

K. Leonardas traumą patyrė pirmajame serijos susitikime, kai atakavęs krepšį nesėkmingai nusileido ant parketo, primindamas Zaza Pačulijos koją. Vėliau šis epizodas buvo plačiai aptarinėjamas, kaip pavyzdys, jog gruzinas specialiai traumavo K. Leonardą.

Krepšininkas pirmose serijos rungtynėse per 24 minutes spėjo pelnyti 26 taškus (6/9 dvit., 1/4 dvit., 11/11 baudos), atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

Antrasis serijos susitikimas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį.