Sportas

2017.05.11 11:47

Vos nesubyrėjusio „Real“ treneris Z. Zidane`as: finale favoritais nebūsime

15min.lt2017.05.11 11:47

Madrido „Real“ futbolininkai trečiadienio vakarą „Vicente Calderon“ stadione pirmąsias 20 minučių atrodė pasimetę. Jų miesto kaimynai „Atletico“ puikiai pradėjo rungtynes, įmušė du įvarčius ir buvo labai netoli sensacijos, tačiau viską išsprendė fantastinis Karimo Benzema reidas ir Isco įvartis. Į finalą patekęs Zinedine`as Zidane`as neprisiima favoritų statuso.

„Real“ tikrai nebus finalo favoritas, absoliučiai. Šį sezoną įmušti šiai „Juventus“ komandai yra labai sunku. Gynyba nėra jų vienintelė stiprybė, jie turi puikių atakuojančių futbolininkų“, – apie birželio 3-ąją Kardife laukiančią kovą kalbėjo Z. Zidane`as.

„Atletico“ trečiadienį pelnė du įvarčius per 16-a minučių ir aktyviai siekė trečiojo, kadangi prieš savaitę „Real“ tvirtovėje buvo pralaimėję rezultatu 0:3.

Vis dėlto nuostabus K. Benzema reidas palei galinę liniją leido Isco įmušti įvartį ir iš esmės uždaryti intrigą. Po ispano smūgio „Atletico“ reikėjo mažiausiai dar trijų įvarčių, o ta ekipa jau buvo nepajėgi.

„Atidavėme viską. Žaidėme prieš čempionus – pasimokysime iš to ir tobulėsime toliau. Per pastaruosius metus padarėme tiek daug. Aš esu laimingas ir didžiuojuosi mūsų kova.

Taip, praėjusią savaitę sužaidėme tragiškai ir niekas mumis netikėjo. Mes tikėjome, kad galime sugrįžti. Pirmosios 30–35 minutės visą laiką liks mūsų sirgalių atmintyje. Aš tikrai didžiuojuosi“, – po rungtynių kalbėjo Diego Simeone.