Sportas

2017.05.09 15:49

Futbolo maratonas prie prezidentūros – nuo mėgėjų iki Lietuvos čempionų

LRT.lt 2017.05.09 15:49

Dar galima suskubti registruotis į „Vilniaus socialinio klubo“ ir prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ organizuojamą futbolo maratoną. Birželio 2 d. prie prezidentūros vyksiantis maratonas yra atviras visiems, mėgstantiems žaisti futbolą: amžius, lytis ir profesionalumo lygis neturi reikšmės, tereikia iki gegužės 15 d. užregistruoti savo komandą. Futbolo maratonui jau užsiregistravo verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos, futbolo klubai ir tiesiog draugų suburtos komandos. Prie maratono prisijungė ir Lietuvos čempionas, futbolo klubas „Vilniaus Žalgiris“.  

Pagrindinis futbolo maratono organizatorius „Vilniaus socialinis klubas“ nuo 2013 m. dirba su sudėtingas situacijas išgyvenančiais vaikais ir jaunuoliais, pasitelkdamas futbolą kaip socialinio darbo priemonę. Lankydami nemokamas futbolo treniruotes, vaikai mokosi pasitikėti savimi, susikoncentruoti, dirbti komandoje. Organizatoriai siūlo maratono dalyviams smagiai praleisti laiką kartu, o visos renginio metu surinktos lėšos bus skirtos „Vilniaus socialinio klubo“ veiklai paremti.

„Dirbdami socialinį darbą su vaikais ir jaunuoliais, negalime tikėtis greito rezultato. Tai ilgas procesas, todėl privalome užtikrinti savo veiklų tęstinumą. Esame dėkingi visoms komandoms, mūsų rėmėjams, partneriams ir draugams, kurių dėka galėsime toliau kokybiškai dirbti ir padėti vaikams ir jaunuoliams augti“, – sako „Vilniaus socialinis klubo“ įkūrėjas, futbolo mokyklos vadovas Cedricas Raffieris.

Futbolo maratonas vyks birželio 2 d. nuo 12 iki 20 valandos S. Daukanto aikštėje, priešais prezidentūrą. Norintieji dalyvauti maratone kviečiami iki gegužės 15 d. užregistruoti 3–8 žaidėjų komandą. Renginį organizuoja nevyriausybinė organizacija „Vilniaus socialinis klubas“ („Vilnius social club“) kartu su prezidentės inicijuota nacionaline socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“.