Sportas

2017.05.08 10:33

J. Valančiūnas vasarą mėtys tritaškius: skaudu šitaip pralaimėti

15min.lt 2017.05.08 10:33

Jono Valančiūno NBA sezonas ir vėl baigėsi po pralaimėtos serijos „Cleveland Cavaliers“ ekipai. Po ketvirto pralaimėjimo iš eilės lietuvis neslėpė, kad taip atsisveikinti yra labai sunku.

„Jausmas tikrai nėra geras. Jaučiamės blogai. Net nežinau, ką pasakyti. Mes kažką bandėme, kovojome, bet tai buvo sausas pralaimėjimas. Dabar galima daug kalbėti – Kyle`as patyrė traumą, nebuvo pakankamai laiko, galima badyti pirštais į daug ką, bet pirmiausia turėtume žiūrėti į save“, – griežtai kalbėjo J. Valančiūnas.

Lietuvos krepšininkas pabrėžė, kad komanda turi nuspręsti, kokias klaidas padarė ir kokiu keliu eiti toliau.

„Turime tai priimti kaip pamoką. Vasara yra skirta tam, kad patobulėtume. Tą ir turime daryti“, – kalbėjo vasarą su Lietuvos rinktine Europos čempionate planuojantis dalyvauti J. Valančiūnas.

25-ąjį gimtadienį atšventęs uteniškis nevyniojo į vatą: „Labai skauda pralaimėti. Ypač šitaip pralaimėti. Bet negalime žiūrėti atgal ir gailėti savęs. Turime kažko išmokti.“

Tritaškiais rungtynėse ir treniruotėse stebinantis J. Valančiūnas tikisi sustiprinti ir šią sritį: „Aišku, kad būtų labai gerai pataikyti iš toli. Neužsidedu sau ribų. Tikrai dirbsiu prie to.“