Sportas

2017.05.07 14:10

Lietuvos regbio rinktinės treneris iš PAR sužavėtas savo auklėtinių žaidimu

BNS2017.05.07 14:10

Po fantastiškos pergalės Europos regbio čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyro finiše, Lietuvos rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Ntando Manyosha pripažino, kad tai buvo geriausios jo matytos lietuvių rungtynės.

Lietuvos regbininkai paskutinėse turnyro rungtynėse šeštadienį išvykoje net 52:14 (28:7) nugalėjo Švedijos komandą.

„Tai geriausios lietuvių rungtynės, kurias esu matęs. Manau, kad mes pirmą kartą įvykdėme visus aspektus, kuriuos buvome suplanavę – tiek gynyboje, tiek puolime. Laimėjome visus savo išmetimus iš užribio, visas grumtynes atakuojant, taip pat sugebėjome perimti 90 proc. varžovų išmetimų. Sugebėjome spausti varžovus grumtynėse net ir tais momentais, kai žaidėme mažumoje“, – sakė N. Manyosha.

Galingas ciklo finišas suteikia daug vilčių ateičiai, nes nemažą dalį Lietuvos komandos sudarė jauni ir perspektyvūs regbininkai. Jau rudenį Lietuvos rinktinė pradės naują Europos čempionato tikslą, kuriame sieks aukščiausios vietos.

„Greitis, jėga ir intensyvumas buvo neįtikėtinas. Tai buvo geriausia, ką iki šiol esu matęs. Labai apmaudu, kad tokių rungtynių švedai netransliavo ir žmonės negalėjo jų pamatyti. Pagarba žaidėjams už nuostabų pasirodymą“, – pridūrė PAR regbio specialistas.

Po šios pergalės Lietuvos rinktinė su 14 taškų Šiaurės konferencijoje užėmė aukštą antrąją vietą. Pirmąją vietą užėmė ir su Pietų konferencijos nugalėtoja Malta dėl patekimo į aukštesnį divizioną kovos Čekijos rinktinė. Ji šeštadienį išvykoje 33:3 nugalėjo Liuksemburgą.

Maltos ir Čekijos poros laimėtojas dėl patekimo į „Trophy“ divizioną kausis su šio diviziono autsaidere Ukraina.