Sportas

2017.05.02 14:06

J. Kvedaras vėl gavo oficialias pareigas futbole

DELFI.lt2017.05.02 14:06

Buvęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras vis dar laikomas vienu įtakingiausių asmenų šalies futbole. Nuo šiol jis savo neformalų statusą galės pagrįsti ir oficialiomis pareigomis. Antradienį Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) valdyba paskyrė J. Kvedarą viceprezidentu.

67-erių kaunietis bus vienas iš trijų naujojo KAFF prezidento Sergejaus Slyvos pavaduotojų.

KAFF viceprezidentu išliko Romas Pikčilingis, postas taip pat suteiktas S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro vadovui Giedriui Bielskui, kuris ketino dalyvauti prezidento rinkimuose, bet paskutinę akimirką savo kandidatūrą atsiėmė.

Primename, kad praėjusį penktadienį vykusiame visuotiniame KAFF narių susirinkime slaptą balsavimą laimėjo 10 narių palaikymo sulaukęs Kauno „Stumbro“ prezidentas S. Slyva, jo konkurentui Sikstui Ridzevičiui atiteko 8 balsai.

G. Bielskus ir net 34-erius metus KAFF vadovavęs buvęs prezidentas Romanas Levinskas iš rinkimų pasitraukė prieš balsavimą.

Savo ruožtu, J. Kvedaras nuo 2000 metų ėjo LFF generalinio sekretoriaus pareigas, nuo 2012-ųjų ketverius metus buvo organizacijos prezidentas. Po kilusių skandalų dėl federacijos lėšų panaudojimo naujos kadencijos jis nusprendė nebesiekti, o J. Kvedaro įpėdiniu buvo išrinktas Edvinas Eimontas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt