Sportas

2017.05.01 11:10

Toronto žiniasklaida: J. Valančiūnas sugrįš į „Raptors“ starto penketą?

basketnews.lt 2017.05.01 11:10

Jau artėjančią naktį Klivlande startuos Rytų konferencijos pusfinalis, kuriame susitiks vietos „Cavaliers“ ir Toronto „Raptors“ su Jonu Valančiūnu priešakyje.

Šioje akistatoje „Raptors“ vairininkas Dwane`as Casey rezga naujus ėjimus, o vienas iš jų gali paliesti ir centrą iš Lietuvos. Vietą startiniame penkete serijoje su Milvokio „Bucks“ komanda užleidęs Valančiūnas laukiančioje serijoje su NBA čempionais gali grįžti į Kanados klubo penketą, spėja „Toronto Sun“.

Apie JV ateitį starto penkete šioje serijoje paklaustas Casey atsakė lakonišku ir nieko nereiškiančiu: „Pamatysime.“ Akivaizdu, kad „Raptors“ strategas savo kortų dar prieš rungtynes neatskleis, tačiau Toronto žiniasklaida jau įspėja, kad dar vienas Normano Powello pasirodymas starto penkete būtų „šokas“.

Taip, gynėjo pasirodymas serijoje su „Bucks“ buvo sėkmingas, tačiau įspėjama kautynėse su „kavalieriais“ toks pat trenerio žingsnis būtų nesuprantamas.

„Cavaliers“ priekinėje linijoje puikuojasi iš toli pataikantis ir taškus rinkti galintis Kevinas Love`as ir fiziškai tvirtas aukštaūgis Tristanas Thompsonas.

„Sprendimas startuoti su Valančiūnu šioje serijoje būtų labiau suprantamas“, – svarstė „Toronto Sun“.

Tiesa, Tyronnas Lue gali mėginti žaisti žemu penketu, o tokiu atveju JV tektų vaikytis iš toli svaidyti mėgstantį Love`ą. Akivaizdu, kad tokio vaizdo Casey matyti nenorėtų, tačiau dalis šių klausimų bus atsakyta jau artėjančią naktį.

Mačo tarp „Cavaliers“ ir „Raptors“ pradžia Lietuvos laiku – naktį iš pirmadienio į antradienį 2 val.