Sportas

2017.04.30 12:08

Beisbolininkas M. Balandis pradėjo sezoną JAV

LRT.lt2017.04.30 12:08

Lietuvos beisbolininkas Marius Balandis pradėjo sezoną JAV „St. Laurence“ mokyklos komandoje. Vienas iš Lietuvos jaunųjų beisbolo talentų tvirtai žengia į priekį savo svajonės link, rašo beisbolo federacija pranešime spaudai.

Šiuo metu prasidėjęs sezonas rodo, kad buvo pasirinktas teisingas kelias. tai patvirtina rezultatai, kuriuos demonstruoja M. Balandis.

Nors Balandis turi nemažą varžybų patirtį, jo didžiausias testas laukia šį šeštadienį, 11 val. – St. Laurence komanda vyksta į MountCarmel dalyvauti CatholicBlue kovose.

Jis gerai žino, kad žaidimo intensyvumas ir atmosfera ten gali būti tokie, kokių jis dar nebuvo patyręs. Šiame turnyre dalyvauja visos geriausios pietinio regiono komandos kartu su atkakliausiais jų žaidėjais. Marius mano, jog jis yra pasirengęs šiam iššūkiui.

„Nėra ką lyginti šių varžybų su tomis, kokias aš turėjau iki šiol, – sakė M. Balandis. – Čia yra kur kas geriau. Aš turiu atsipalaiduoti ir mesti „straikus“. Aš esu labai konkurencingas. Manau, kad tai bus nuostabus turnyras.“

Prieš dvi savaites paskelbtuose Ilinojaus valstijos reitinguose M. Balandis tarp abiturientų užėmė septintą poziciją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt