Sportas

2017.04.30 12:02

Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos čempionatui

LRT.lt2017.04.30 12:02

Šį savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos irklavimo rinktinės atrankos regata, po kurios nacionalinės komandos konsultantas Giovannis Postiglione su trenerių komanda apsisprendė dėl ekipos, kuri dalyvaus Europos suaugusiųjų čempionate (gegužės 26–28 dienomis vyks Čekijoje), sudėties, teigiama federacijos pranešime spaudai.

Nuspręsta, kad vienvietę Senojo žemyno pirmenybėse irkluos Armandas Kelmelis, porinę dvivietę – Martynas Džiaugys ir Saulius Ritteris, porinę keturvietę – Dovydas Nemeravičius, Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius, o moterų varžybose vienviete startuos Milda Valčiukaitė.

Europos čempionate šiemet dalyvaus ir vyrų keturvietė be vairininko, bet sėsti į ją kol kas pretenduoja penki sportininkai, o sprendimas dėl tikslios komandos sudėties bus priimtas po pasaulio taurės I etapo, kuris gegužės 5–7 dienomis vyks Belgrade (Sebija).

Serbijos sostinėje Lietuvos komandos atrodys kitaip nei Europos čempionate. Pasaulio taurės I etape vienvietes irkluos M. Valčiukaitė, Dominykas Jančionis ir Žygimantas Gališanskis, porinės dvivietes – M. Griškonis ir S. Riteris bei Giedrius Bieliauskas ir A. Kelmelis, o porinę keturvietę – D. Nemeravičius, M. Džaugys, R. Maščinskas ir A. Adomavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt