Sportas

2017.04.30 11:42

„Bayern“ užsitikrino penktąjį Vokietijos čempionų titulą iš eilės

eurofootball.lt 2017.04.30 11:42

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos šešerios 31-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą progą užsitikrinti čempionų titulą anksčiau laiko sulaukė Miuncheno „Bayern“ klubas. Carlo Ancelotti auklėtiniai 19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvykusioje dvikovoje sutriuškino „Wolfsburg“ ir užsitikrino eilinį „Bundesliga“ čempionų titulą Vokietijoje.

„Leipzig“ anksčiau šeštadienį įvykusioje dvikovoje dar turėjo progą teorinius šansus pakovoti dėl titulo išsaugoti iki kito turo, tačiau lygiosios su „Ingolstadt“ suteikė progą bavarams iki pirmenybių pabaigos likus trims turams džiaugtis triumfu Vokietijos pirmenybėse.

„Bayern“ šios progos Volfsburge paleisti neketino ir varžovus nušlavė rezultatu 6-0. Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Robertas Lewandowskis, o dar po vieną pridėjo Davidas Alaba, Arjenas Robbenas, Joshua Kimmichas bei Thomas Mulleris.

Bavarai savo sąskaitoje turi 73 taškus ir nuo antroje vietoje esančių „Leipzig“ atitolo iki 10 tšk. „Leipzig“ per likusius tris turas gali surinkti dar devynis taškus, kurie iš pirmosios pozicijos jau nebeišverstų net ir tris pralaimėjimus iš eilės patyrusį „Bayern“.


„Bayern“ ekipai šis „Bundesliga“ titulas bus 28-as klubo istorijoje. Miuncheno vienuolikė konkurencijos Vokietijoje nesulaukia jau penktus metus iš eilės.

Dar kitos rungtynėse baigėsi „Gladbach Borussia“, „Darmstadt“ ir Brėmeno „Werder“ pergalėmis, o Dortmundo „Borussia“ trijų taškų įsirašyti į savo sąskaitą nepajėgė.

Taip pat „Bundesliga“ čempionate jau aiškios visos keturios kitą sezoną Čempionų lygoje rungtyniausiančios komandos – „Bayern“, „Leipzig“, Dortmundo „Borussia“ ir „Hoffenheim“. Tiesa, pastariesiems dar teks praeiti vieną kvalifikacinį etapą.

Rezultatai:

„Wolfsburg“ 0 – 6 „Bayern“

„Leipzig“ 0 – 0 „Ingolstadt“

„Borussia“ 0 – 0 „Koln“

„Mainz“ 1 – 2 „Gladbach“

„Darmstadt“ 3 – 0 'Freiburg“

„Werder“ 2 – 0 „Hertha“