Sportas

2017.04.29 13:02

Po neregėto muštynių skandalo – bausmės keturiems žaidėjams

BNS2017.04.29 13:02

Po masinių riaušių atėjo laikas bausmėms. Keturi futbolininkai diskvalifikuoti dėl riaušių, kurios įvyko po Pietų Amerikos turnyro „Copa Libertadores“ rungtynių Montevidėjuje tarp „Penarol“ (Urugvajus) ir „Palmeiras“ (Brazilija) komandų.

Brazilijos klubas „Palmeiras“ laimėjo dramatišką mačą grupės varžybose 3:2, bet svarbiau buvo ne rezultatas, o žaidėjų elgesys iškart po finalinio švilpuko.

Buvęs Brazilijos rinktinės saugas Felipe Melo iš „Palmeiras“ klubo pirmasis smogė varžovui Matiasui Mierui. Tai įsiutino kelis „Penerol“ futbolininkus, kurie ėmė vaikytis F.Melo.

Ginkluoti pareigūnai turėjo įsikišti į muštynes, bet emocijų siautulį nuraminti nebuvo paprasta.

„Palmeiras“ atstovai po to aiškino, kad jiems nepavyko patekti į persirengimo kambarį, nes kažkas užrakino duris.

„Mes bandėme ten patekti, bet durys buvo užrakintos, o apsaugos darbuotojas sustabdė mus. Mūsų komandos apsaugos darbuotojas pasirūpino mumis.

Galėjo būti dar blogiau. Tai gėda Pietų Amerikos futbolui, kad viskas taip pakrypo“, – sakė „Palmeiras“ prezidentas Alexandre Mattosas.

Galėjo būti dar blogiau. Tai gėda Pietų Amerikos futbolui

Keturi žaidėjai buvo diskvalifikuoti. Nahitanas Nandezas, M.Mieras ir Lucas Hernandezas iš „Penarol“ ir F.Melo iš „Palmeiras“ – visi turės praleisti po trejas rungtynes.

Kova vyko ne tik aikštėje, bet ir už aikštės ribų. 30 sirgalių buvo areštuoti po muštynių tribūnose, 18 policininkų – sužeisti.

Ketvirtadienį vykusios rungtynės buvo Pietų Amerikos svarbiausio klubų turnyro „Copa Libertadores“ grupės etapo dalis. „Palmeiras“ pirmauja grupėje su 10 taškų, o Urugvajaus klubas su trimis taškais yra paskutinis.