Sportas

2017.04.28 07:15

K. Navickas Europos badmintono čempionate užėmė 9 vietą

BNS 2017.04.28 07:15

Ketvirtadienį įvyko Kęstučio Navicko mačas su vienu iš geriausių Europos badmintonininkų, vokiečiu Marcu Zwiebleriu. Lietuvis varžovui nusileido 16-21, 14-21 ir turnyre užėmė devintąją vietą.

2012 metų Europos čempionate Karlskronoje (Švedija) Vokietijos sportininkas lipo ant nugalėtojų pakylos pasipuošęs Europos čempiono aukso medaliu, o 2010-ųjų Europos čempionate užėmė trečiąją vietą į priekį užleidęs tik badmintono pasaulio superherojus iš Danijos, Peterį Gade'ą ir Janą Jørgenseną.

Savo šalyje Marcas Zwiebleris net septynis kartus yra tapęs Vokietijos čempionu, ir tik šiais metais Vokietijos čempiono sostą užleido jaunosios kartos kylančiai žvaigždei badmintonininkui Fabianui Rothui.

Pasauliniame BWF reitinge vokietis Marcas Zwiebleris 14-tas (aukščiausias jo pasiekimas – BWF reitinge užimta 10-a vieta).

Varžovo patirtis ir iškovoti pasiekimai lengvo susitikimo mūsų sportininkui tikrai nežadėjo. Trečiadienį, kai Kęstutis Navickas šventė puikią pergalę prieš Belgijos atletą Maxime Moreels, rezultatu 21:14, 17:21, 10:21, vokietis M.Zwiebleris pakankamai nesunkiai įveikė antrąją Anglijos raketę Toby Penty, rezultatu 21-10, 21-15.

Ketvirtadienį Kęstutis pademonstravęs gražų, brandų žaidimą, susitikimo pabaigoje, deja, turėjo pripažinti šiek tiek tiksliau žaidusio tituluoto vokiečio pranašumą.

Šios akistatos nugalėtojo M. Zwieblerio ketvirtfinalyje lauks susitikimas su dvikovos tarp suomio Eetu Heino ir kylančios naujos Danijos badmintono mokyklos žvaigždės, Anderso Antonseno nugalėtojo.

Tuo tarpu, K. Navickas, išsikovojęs garbingą vietą tarp 16 stipriausių Europos badmintonininkų ir užėmęs 9-16 vietą, savo pasirodymą Europos čempionate jau pabaigė.

Greitą, kovingą žaidimą demonstravęs sportininkas jau penktadienį planuoja grįžti į Lietuvą, o po kiek daugiau nei savaitės tikimės jį išvysti Lietuvos asmeniniame badmintono čempionate Vilniuje, kur jis mėgins apginti Lietuvos badmintono čempiono vardą.