Sportas

2017.04.20 15:46

Geriausias planetos tenisininkas A. Murray patyrė nesėkmę Monte Karle

BNS2017.04.20 15:46

Pirmoji pasaulio raketė Andy Murray patyrė nesėkmę jau trečiame „Monte-Carlo Rolex Masters“ turnyro etape. Praėjusiais metais iki pusfinalio šiose pirmenybėse nukeliavęs Škotijos tenisininkas pralaimėjo 24 vietą ATP pasaulio reitinge užimančiam Alberto Ramosui 6:2, 2:6, 5:7.

Geriausias planetos tenisininkas šį sezoną patyrė penktąjį pralaimėjimą per 19 sužaistų mačų. Jis pasiekė finalą Dohoje, o kovo mėnesį iškovojo titulą Dubajuje.

Britas Indian Velse pralaimėjimą patyrė jau pirmame etape, o Majamio pirmenybes praleido dėl alkūnės traumos. A. Murray prieš turnyrą Monte Karle tikino, kad jau sugrįžo į savo geriausią sportinę formą, tačiau panašu, kad jis vis dar negali žaisti pilna jėga.

Tuo tarpu A. Ramosas dar niekuomet nebuvo peržengęs antrojo „Monte-Carlo Rolex Masters“ pirmenybių etapo, o šiemet jau pateko į ketvirtfinalį. Jame Ispanijos tenisininkas susikaus su penktuoju pagal skirstymą Marinu Čiličiumi. Kroatas nugalėjo čeką Tomašą Berdychą 6:2, 7:6 (7:0).

Savo vietą ketvirtfinalyje taip pat iškovojo ir prancūzas Lucasas Pouille. Tiesa, jam kortuose prireikė pabūti vos 11 minučių, nes dėl traumos iš mačo pasitraukė Adrianas Mannarino. Dvikova baigėsi rezultatu 3:0.

Į „Monte-Carlo Rolex Masters“ ketvirtfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 180 ATP reitingo taškų bei 102 tūkst. eurų piniginę premiją.