Sportas

2017.04.20 14:36

Lenktynininkas B. Vanagas atskleidė vasaros sezono planą

ELTA 2017.04.20 14:36

Lenktynininkas Benediktas Vanagas ketvirtadienį pristatė „General Financing team Pitlane“ komandos 2017 metų sezono planus. Juose – startai tarptautinėse „FIA Baltic Rally Trophy“ lenktynėse ir Lietuvos automobilių ralio čempionate su R5 klasės automobiliu.

„Komandos planai šiems metams aiškūs. Startuosime klasikinio ralio lenktynėse Baltijos valstybėse ir Lietuvoje. Šių metų tikslas – nugalėti „FIA Baltic Rally Trophy“ serijoje“, – sakė B. Vanagas.

„General Financing team Pitlane“ planuoja startuoti bent šešiuose raliuose Lietuvoje ir Baltijos valstybėse. Artimiausias jų – „Rally Talsi“, patenkantis į „FIA Baltic Rally Trophy“, Lietuvos automobilių ralio čempionato ir Latvijos ralio čempionato įskaitas.

„Žinau, kad daugeliui kyla klausimas dėl Dakaro. Galiu pasakyti tik tiek, kad svarstome tokią galimybę. Penkerių metų ciklas baigėsi. Siekdami rezultato turime aiškiai atsakyti į daugelį klausimų, kad galėtume teigti ten būsiantys“, – sakė B. Vanagas.

„General Financing team Pitlane“ startuos Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) R5 klasės „Škoda Fabia“ automobiliu.