Sportas

2015.09.08 13:45

D. Bauermannas: apmaudu mačą pralaimėti prie baudų metimų linijos

Paulius Cubera, 15min.lt 2015.09.08 13:45

Po antrojo pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkams vilniečių treneris Dirkas Bauermannas teigė, kad mačą jo krepšininkai pralaimėjo prie baudų metimo linijos.

Po antrojo pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkams vilniečių treneris Dirkas Bauermannas teigė, kad mačą jo krepšininkai pralaimėjo prie baudų metimo linijos.

„Šiandien norėjome gerai daryti du dalykus: pirma, kietai gintis – tai mums sekėsi daryti tikrai gerai, antra – norėjome išprovokuoti varžovų pražangas, nes pirmajame mače metėme gal tik dvylika baudos metimų. Tai irgi sekėsi gana neprastai, tačiau tų metimų nepataikymas ir pakišo mums koją. Mačą pralaimėjome prie baudų metimo linijos“, – apgailestavo D.Bauermannas.

Vokietis pripažino, kad rungtynės buvo sunkios ir labai varginančios, tačiau patikino, kad serija dar nėra baigta.

„Reikia viską užmiršti dabar pat ir jau rytoj rengtis kitoms rungtynėms. Užmiršti tai, kas įvyko šiandien ir žiūrėti į priekį – tik taip galime rungtyniauti tokiose serijose. Patikėkite manimi, finalo nugalėtojas dar nėra aiškus“, – tikino D.Bauermannas.

„Lietuvos ryto“ treneris paklaustas, kodėl nežaidė amerikietis Patrickas O‘Bryantas, paprašė palaukti iki rytojaus, kai klubas išplatins oficialų pranešimą.

Tuo tarpu „Žalgirio“ ekipos treneris iš Ispanijos Joanas Plaza teigė, kad šios rungtynės turėjo ypač patikti žiūrovams, kurie pamatė dvi dėl kiekvieno kamuolio iki pat pabaigos besigrumiančias komandas.

„Antrajame ketvirtyje jie išsiveržė į priekį, tačiau sunkiais momentais mes išlikome komanda, nepasidavėme ir tai atnešė mums pergalę. Tačiau serija vis dar nesibaigė, nes varžovai turi puikių žaidėjų, kurie mums dar pridarys problemų“, – tikino „Žalgirio“ vedlys.

Ispanas tai pat pasakojo, koks žaidimo planas, jo manymu, tinka kelių mačų serijoms: „Tokiose serijose negalime per daug keisti savo žaidimo. Per reguliarųjį sezoną turi būti viską išbandęs ir atsinešti tai, ką daryti sekasi geriausiai. Manau, kad ilgoje serijoje reikia stengtis surasti vieną žaidimo modelį ir jo per daug nekeisti – kitu atveju gali pradėti žaisti pats prieš save“.

„Žalgirio“ treneris taip pat pagyrė prieš tai dieną nesitreniravusį, tačiau su nuskausminamaisiais žaidusį Marko Popovičių.