Sportas

2017.03.26 13:56

Lietuvos rinktinės saugas T. Eliošius: ir anglai turi silpnų vietų

LRT.lt 2017.03.26 13:56

Su Lietuvos nacionaline futbolo rinktine pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Anglija besiruošiantis „Jonavos“ saugas Tautvydas Eliošius tiki, kad net ir Anglijos rinktinė turi silpnų vietų.

Penktadienio vakarą nacionalinė ekipa iš Čekijos atskrido į Londoną, kur šeštadienį surengė treniruotę įspūdingame „Wembley“ stadione, kur sekmadienį Edgaro Jankausko ekipa susitiks su atrankos grupės lydere Anglija. Kalbėdamas apie laukiančias rungtynes, „Jonavos“ ir rinktinės saugas T. Eliošius pažymėjo, kad lietuviai tiki savo galimybėmis ir jų negąsdina anglų futbolo žvaigždės.

„Labai daug ruošėmės, analizavome Anglijos rinktinę, jų stipriąsias savybes. Bandysime kiek įmanoma išnaudoti jų silpnąsias puses. Net ir tokios galingos komandos turi silpnų vietų, bandysime žaisti pagal savo planą. Mes kaip komanda, manau, esame labai stiprūs, disciplinuoti. Mūsų stiprioji pusė – kontratakos, tai stengsimės rungtynėse išnaudoti“,  – „Wembley“ stadione po treniruotės sakė „Jonavos“ futbolininkas.

Į rinktinę T. Eliošius pateko paskutinę akimirką ir tai, pasak žaidėjo, yra neįkainojama patirtis.

„Patekau, galima sakyti, į paskutinį traukinį, bet smagu, nes ne kiekvienas turi galimybę pamatyti ir pasitreniruoti tokiame stadione. Visas pasiruošimas vyko labai sklandžiai, puikios sąlygos, esu labai patenkintas. Jei dar teks ir sužaisti šiose rungtynėse – iš vis fantastika“, – kalbėjo T. Eliošius.

Šį vakarą rinktinė žais „Wembley“ stadione, talpinančiame 90 tūkst. žiūrovų. Tiesioginė mačo transliacija iš  jo – nuo 18:45 per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.