Naujienų srautas

Sportas2017.03.25 20:27

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė neatsilaikė prieš baltarusius

ELTA 2017.03.25 20:27

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė šeštadienį sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes besiruošiant 2019 metų Europos čempionato atrankai. Debiutiniame trenerio dano Carito Falcho mače lietuviai pademonstravo kovą iki galo, bet pralaimėjo Baltarusijos komandai 1:2 (0:1).

Rungtynių pradžia nebuvo išsiskirianti pavojingais epizodais prie abiejų vartų, abi komandos žaidė žvalgybinį futbolą. 16-ąją minutę lietuviai turėjo pirmą progą pasižymėti. Standartinėje situacijoje Domantas Šimkus pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur Edvinas Baniulis sulaukė galimybės smūgiuoti į vartus, bet pataikė šalia dešiniojo virpsto.

Baltarusiai taip pat pradėjo ieškoti galimybių pasižymėti - 25-ąją minutę Kirilas Piacheninas smūgiavo iš toli, bet prašovė kiek aukščiau viršutinio dešiniojo vartų kampo. Po poros minučių svečiams pavyko išsiveržti į priekį. Valerijus Hramyka sulaukė perdavimo baudos aikštelės cente ir smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.

37-ąją minutę V. Hramyka dar kartą pagrasino Lietuvos vartams. Jis vėl priėmė perdavimą baudos aikštelėje, tik šį kartą smūgiavo galva. Kamuolys praskriejo netoli kairiojo virpsto.

Per pertrauką lietuviai atliko vieną keitimą - vietoje Edvino Baniulio aikštėje pasirodė Danielis Romanovskis.

Lietuvos vartininkas Titas Krapikas antrojo kėlinio pradžioje gelbėjo savo komandą, bet Baltarusija sugebėjo įmušti antra įvartį. Oponentams pavyko sukurti pavojingą situaciją baudos aikštelėje ir T. Krapikas pirminį smūgį atrėmė, bet Dzimitrijus Besmertnis pakartotiniu smūgiu pataikė į vartus.

62-ąją minutę Lietuva turėjo šimtaprocentinę progą. Julius Momkus gavo puikų perdavimą iš aikštės gilumos ir išniro vienas prieš vartininką, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo vartų skersinio. Kamuolį prieš tai vartų sargas bandė atmušti.

Lietuviai bandė paspausti oponentus ir galų gale spaudimas pasiteisino. 72 minutę J. Momkus vėl pabėgo kontratakoje į priekį, šį kartą vartininkas buvo pirmasis prie kamuolio, bet puolėjas sugebėjo išmušti jį ir smūgiuoti į tuščius vartus tiksliai.

Lietuva rungtynių gale surengė paskutinį šturmą, bet mūsų komandos pastangos buvo bevaisės. Kitas kontrolines rungtynes Vilniuje lietuviai žais antradienį, kai susitiks su Latvijos bendraamžiais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi