Naujienų srautas

Sportas2017.03.25 20:46

E. Jankauskas prieš mačą su anglais: kartais neįmanomi dalykai tampa įmanomi

Pralaimėjimu pasibaigusi Lietuvos futbolininkų repeticija Čekijoje neišmušė iš vėžių. Jau kitą dieną po draugiškų rungtynių lietuviai šypsojosi, o iš Prahos penktadienį persikėlė į Londoną. Būtent čia ir laukia svarbiausios rungtynės – sekmadienį vyksiantis pasaulio čempionato atrankos susitikimas su Anglijos rinktine.

2015-ųjų kovą lietuviai ir anglai žaidė Europos čempionato atrankoje, ir rungtynės tada nekėlė jokios intrigos. Dominavę šeimininkai nepaliko tuometei Igorio Pankratjevo komandai jokių vilčių – 4:0. Dabar rinktinės kapitono pareigas einantis Fiodoras Černyhas mano, kad šį sykį mūsų rinktinė bus kietesnis riešutas favoritais laikomiems anglams.

„Praeitą kartą tie patys žaidėjai žaidė, bet tuo metu visi buvo jauni, pirmą kartą vilkėjo marškinėlius, pirmas etapas. Dabar turime patirties ir turime pasirodyti geriau nei praeitą kartą“, – sako komandos kapitonas.

Lietuvos ir Anglijos rungtynės 2015 m. kovą. Scanpix/AFP nuotr.

Sekmdienio vakarą lietuviai rengia vienintelę treniruotę „Wembley“ stadione. Rungtynių taktiką lietuviai gludino dar būdami Čekijoje, ir Edgaras Jankauskas mano, kad komanda bus pasirengusi mesti iššūkį turtingiesiems anglams.

„Rytj norime maksimaliai gauti naudos, maksimaliai parodyti, ką sugebame, ir priimti rezultatą tokį, koks yra. O dėl mūsų priešininko – jis galingas, bet žinau, kad suradus savyje jėgų ir savybių, kurios prie sunkiausių aplinkybių atsiskleidžia, kartais neįmanomi dalykai tampa įmanomi“, – tikina rinktinės treneris.

Anglų žiniasklaida neabejoja lengva savo rinktinės pergale, juolab kad žaisama „Wembley“ stadione ji per pastaruosius ketverius metus pralaimėjo tik Nyderlandams.

Lietuviai iššūkį anglams mes sekmadienį, 19 valandą, rungtynes tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA.

Daugiau apie būsimąjį mačą – apžvalgoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi