Sportas

2017.03.24 23:12

Lietuvos Specialiosios olimpiados komanda grįžta į Vilnių su 23 medaliais

BNS 2017.03.24 23:12

Lietuvos sportininkai, iškovoję 23 medalius – iš jų 13 aukso – Specialiosiose žiemos olimpinėse žaidynėse Austrijoje, šeštadienį grįžta į Vilnių. Lėktuvas su sportininkais turėtų nusileisti 13 val. 30 min.

Atskirose amžiaus grupėse mūsų šalies slidininkai laimėjo 11 medalių (7 - aukso, 2 - sidabro, 2 - bronzos) bei sidabrą estafetėje.

Atskirose amžiaus grupėse sniegbridininkai laimėjo 9 medalius (5 - aukso, 3 - sidabro, 1 - bronza), o taip pat auksą estafetėje.

Grindų riedulio rinktinė savo divizione laimėjo sidabrą.

Visų Lietuvos sportininkų pasirodymai žaidynėse, skirtoms intelekto sutrikimų turintiems žmonėms:

Slidininkai

Rūta Tuskenytė – amžiaus grupė virš 30 m. 2,5 km klasika – I vieta, 5 km laisvu stiliumi – II vieta, estafetė 4po 1 km laisvu stiliumi – II vieta, treneris Zenonas Misiūnas;

Aurimas Jasiulionis - amžiaus grupė virš 30 m. 7,5 km laisvu stiliumi – II vieta, 10 km laisvu stiliumi – V vieta, estafetė 4 po 1 km laisvu stiliumi – II vieta, trenerė Asta Misiūnaitė;

Erikas Garbulis – amžiaus grupė 22-29 m. 2,5 km laisvu stiliumi – I vieta, 1 km laisvu stiliumi – III vieta, estafetė 4 po 1 km laisvu stiliumi – II vieta, treneris Zenonas Misiūnas;

Tadas Vainius - amžiaus grupė 22 - 29 m. 5 km laisvu stiliumi – I vieta, 7,5 km laisvu stiliumi – IV vieta, estafetė 4 po 1 km laisvu stiliumi – II vieta, trenerė Asta Misiūnaitė;

Aušra Burbulytė - amžiaus grupė 22-29 m. 1 km laisvu stiliumi – I vieta, 2,5 km laisvu stiliumi – I vieta, treneris Zenonas Misiūnas;

Jonas Urbanovičius – amžiaus grupė virš 30 m. 2,5 km laisvu stiliumi – I vieta, 1 km laisvu stiliumi – III vieta, treneris Zenonas Misiūnas;

Arūnas Martinonis - amžiaus grupė 16 – 21 m. 5 km laisvu stiliumi – I vieta, 2,5 km laisvu stiliumi – VI vieta, treneris Zenonas Misiūnas.

Sniegbridininkai

Kasparas Vaičiulis - amžiaus grupė 16 – 21 m. 200 m bėgimas - II vieta, 400 m bėgimas - IV vieta, estafetė 4 po 400 m - I vieta, treneris Arūnas Bagdonas;

Paulius Butautas - amžiaus grupė 16 – 21 m. 200 m bėgimas - II vieta, 400 m bėgimas - II vieta, estafetė 4 po 400 m - I vieta, treneris Arūnas Bagdonas;

Rimvydas Kriauzlys - amžiaus grupė 16 – 21 m. 400 m bėgimas - III vieta, estafetė 4 po 400 m - I vieta, trenerė Daiva Dabrilienė;

Rolandas Kriauzlys - amžiaus grupė 16 – 21 m. 200 m bėgimas - I vieta, estafetė 4*400 m - I vieta, trenerė Daiva Dabrilienė;

Daiva Savelevaitė - amžiaus grupė 16 – 21 m. 200 m bėgimas - I vieta, 400 m bėgimas - I vieta, treneris Arūnas Bagdonas;

Neda Pabilionytė - amžiaus grupė 16 – 21 m. 100 m bėgimas - I vieta, 200 m bėgimas - I vieta, treneris Arūnas Bagdonas.

Grindų riedulys

Arijus Stankevičius – 5 grupėje II vieta, treneris Rimvydas Mikučauskas;

Svajūnas Dušauskas - 5 grupėje II vieta, treneris Rimvydas Mikučauskas;

Šarūnas Dušauskas - 5 grupėje II vieta, Rimvydas Mikučauskas;

Tomas Stanulis - 5 grupėje II vieta, treneris Rimvydas Mikučauskas;

Ernestas Sakalauskas - 5 grupėje II vieta, trenerė Vida Misevičienė;

Darius Kunigiškis - 5 grupėje II vieta, trenerė Vida Misevičienė;

Linas Vasiliauskas - 5 grupėje II vieta, trenerė Vida Misevičienė;

Laimis Gelūnas - 5 grupėje II vieta, trenerė Vida Misevičienė;

Vismantas Arlauskas - 5 grupėje II vieta, trenerė Sidona Meištienė;

Edvinas Jočys - 5 grupėje II vieta, trenerė Sidona Meištienė;

Artūras Ruseckas - 5 grupėje II vieta, treneris Gintaras Čečkauskas ir Rytis Šležys;

Lukas Suchodolskis - 5 grupėje II vieta, treneris Gintaras Čečkauskas ir Rytis Šležys;

Modestas Kaziulis - 5 grupėje II vieta, treneris Gintaras Čečkauskas ir Rytis Šležys;

Paulius Kalėda - 5 grupėje II vieta, treneris Gintaras Čečkauskas ir Rytis Šležys;

Ričiardas Raziūnas - 5 grupėje II vieta, treneris Gintaras Čečkauskas ir Rytis Šležys.