Sportas

2017.03.23 14:19

„Lietuvos rytas“ buvusiam komandos krepšininkui surinko beveik 4 tūkst. eurų

basketnews.lt2017.03.23 14:19

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vadovybė padėkojo į draugiškas rungtynes su Maskvos srities „Chimki“ krepšininkais atėjusiems sirgaliams, kurie padėjo sunkia liga sergančiam buvusiam „Lietuvos ryto“ krepšininkui Oleksandrui Okunskiui.

Klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas pasidžiaugė, kad kadaise pirmąjį LKL čempionų titulą padėjusiam iškovoti krepšininkui surinkta 3730 eurų suma.

„Ačiū „Lietuvos ryto“ komandos gerbėjams, kurie vakar gausiai susirinko į rungtynes su „Chimki“! Šis mačas nebuvo kokio nors turnyro rėmuose – tiesiog kontrolinės rungtynės. Ateidami į areną, jūs ir išreiškėte palaikymą mūsų klubui, ir labai padėjote buvusiam „Lietuvos ryto“ krepšininkui Oleksandrui Okunskiui. Visas už bilietus surinktas ir rungtynių metų paaukotas lėšas – 3730 eurų – mes pervesime buvusiam mūsų vidurio puolėjui, kuris kovoja su sunkia liga.

Paremdami jam sunkiu gyvenimo momentu, 2000-aisiais padėjusį „Lietuvos rytui“ iškovoti pirmąjį LKL čempionų titulą, parodėte, kad jums rūpi ne tik komandos dabartis. Jūs neužmirštate bei vertinate ir praeitį. Kaip vertinu ir aš. Kartu mes – komanda ir, mano supratimu, laikytis išvien turime ne tik kai keliame į viršų taurę ir džiaugiamės pergalėmis.

Kartu išlikti komanda svarbu ir tais momentais, kurių norėtųsi, kad būtų kuo mažiau. Rungtynes su „Chimki“ pamatė tik tie, kurie atėjo į „Lietuvos ryto“ areną. Mačo netransliavome, nes to prašė svečių klubas, kuris ruošiasi rungtynėms su Maskvos CSKA. Ir jiems, ir mums tai buvo puiki treniruotė, išmėginome jėgas su antra pagal pajėgumą Rusijos komanda.

Tiesa, treneriams tai tikriausiai nebuvo eilinės draugiškos rungtynės: Rimas Kurtinaitis, prieš tai treniravęs „Chimki“, ir dabartinis „Chimki“ treneris Duško Ivanovičius, neabejoju, turėjo savų ambicijų tarpusavio akistatoje. Tačiau džiaugiuosi, kad, nepaisant to, Rimas daug leido pasireikšti rečiau svarbiose rungtynėse aikštėje matomiems krepšininkams“, - sakė Vainauskas.

Klubo vadovas taip pat džiaugėsi, jog bilietų platintojai netaikė mokesčio, todėl visos surinktos lėšos atiteko buvusiam komandos nariui.

Rungtynėse „Lietuvos rytas“ pralaimėjo 83:87. Pralaimėjusiems Artūras Gudaitis ir Rokas Giedraitis pelnė po 15 taškų, 13 pridėjo Corey Fisheris.

Nugalėtojams Marko Todorovičius įmetė 19 taškų, Jegoras Vialcevas ir Earlas Rowlandas pridėjo 15.