2017.03.19 19:26

Po dramatiškos kovos „Lietuvos rytas“ palaužė svečius iš Pasvalio

Krepsinis.lt 2017.03.19 19:26

„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate pastaruoju metu slogų žaidimą demonstruojantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ (19/8) namuose 93:86 (20:21, 26:21, 14:20, 33:24) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11/16) ekipą ir pagal pergalių skaičių pavijo Panevėžio „Lietkabelį“.

Mačą sėkmingiau pradėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri po trijų su puse minučių pirmavo (2:8). Visgi aikštės šeimininkai kiek atsitiesė, tačiau po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo pasvaliečiai – 20:21.

„Lietuvos ryto“ legionierius Jamesas Baronas antrajame kėlinyje pelnė net 10 taškų iš eilės ir vilniečiai įgavo rekordinį pranašumą (38:31). Visus aikštelės šeimininkų bandymus atitrūkti svečiai vertė niekais, o po pirmosios rungtynių dalies „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 4 taškais – 46:42.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ bandė kiek atitolti (54:46), tačiau tada „Pieno žvaigždės“ greitai ištirpdė turėtą deficitą ir net persvėrė rezultatą savo naudai (56:57).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau baigė svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą – 60:62.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ pelnė 6 taškus iš eilės ir atitolo saugesniu atstumu (73:81). Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą net 20:5 ir iškovojo svarbią pergalę čempionate – 93:86.