Sportas

2012.06.28 15:42

D. Beckhamui vietos olimpinėje anglų rintinėje neatsirado

LRT.lt 2012.06.28 15:42

Buvęs anglų futbolo rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas ketvirtadienį pranešė, kad jam vietos olimpinėje didžiosios Britanijos rinktinėje neatsirado. 

Buvęs anglų futbolo rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas ketvirtadienį pranešė, kad jam vietos olimpinėje didžiosios Britanijos rinktinėje neatsirado.

D. Beckhamas pranešime patvirtino, kad į galutinį trenerio Stuarto Pearce`o 18-tuką kaip vienas iš trijų vyresnio amžiaus žaidėjų nepateko.

Prieš priimdamas galutinį sprendimą S. Pierce`as praėjusią savaitę vyko į Jungtines Valstijas įvertinti D. Beckhamo formos.

„Visi žino, kiek daug man visuomet reiškė žaidimas už savo šalį. Taigi man būtų buvusi didelė garbė būti šios unikalios Didžiosios Britanijos rinktinės nariu“, – teigė D. Beckhamas.

„Natūralu, kad esu labai nusivylęs, tačiau nebus didesnių komandos palaikytojų už mane. Ir kaip ir visi kiti, tikiuosi, kad jie iškovos auksą“, – pridūrė futbolininkas.

„Kaip londonietis, labai didžiuojuosi šiek tiek prisidėjęs, kad Olimpiada vyktų mano gimtajame mieste. Negaliu sulaukti, kad žaidynės prasidės ir kiekviena jų akimirka mėgausiuosi kartu su likusia Britanija“, – tvirtino jis.

Britanijos žiniasklaida praneša, kad S. Pearce`o trys pasirinkti vyresni žaidėjai yra buvęs D. Beckhamo komandos draugas iš „Manchester United“ Ryanas Giggsas, „Manchester City“ gynėjas Micah Richardsas ir velsietis Craigas Bellamy.

37 metų D. Beckhamas ne kartą išsakė savo norą žaisti Londone rengiamoje Olimpiadoje.

Manyta, kad buvusiai Madrido „Real“ žvaigždei vieta rinktinėje yra garantuota kaip atlygis už pagalbą Londonui kovojant dėl teisės olimpines žaidynes rengti. Teigiama, kad futbolininko dalyvavimas kampanijoje Singapūre, kur 2005 metais Tarptautinis olimpinis komitetas priiminėjo sprendimą, padėjo balsuotojus palenkti Londono pusėn.

Po to, kai D. Beckhamas įtrauktas į 35 rinktinės kandidatų sąrašą, paskelbtą kiek anksčiau šį mėnesį, tuo, kad jis bus rinktinėje, beveik neabejota.

Tačiau Britanijos olimpinio komiteto pareigūnai teigia, kad S. Pearce`as galės savo nuožiūra rinktis komandą ir nebus spaudžiamas į ją paimti D. Beckhamą.

„Nuo pat pradžių aiškiai sakėme, kad tai vien tik S. Pearce`o pasirinkimas, jis visiškai laisvas pasirinkti tokią komandą, kuri, jo nuomone, pasirodys geriausiai“, – teigė Britanijos olimpinės asociacijos vadovas Andy Huntas.