2017.03.07 09:44

D. Motiejūno komanda užbuksavo Solt Leik Sityje

15min.lt2017.03.07 09:44

Donatas Motiejūnas nuo suolo stebėjo, kaip puolime vargsta jo komandos draugai. „Utah Jazz“ gynyboje įklimpę „New Orleans Pelicans“ krepšininkai paliko Solt Leik Sitį su pralaimėjimu 83:88 (14:29, 20:14, 18:18, 31:27) ir vėl ėmė tolti nuo atkrintamųjų varžybų.

Toną rungtynėms davė jau pirmasis kėlinys, kurį „Pelicans“ pralaimėjo 15 taškų skirtumu ir sukrapštė vos 14 taškelių (14:29). „Pelicans“ pataikė tik 35,7 proc. visų metimų (30/84) – tai prasčiausias komandos rezultatas šį sezoną. Prie jo nemažai prisidėjo ir Naujojo Orleano bokštai Anthony Davisas ir DeMarcusas, kartu surinkę jiems neįprastai mažai – 35 taškus, ir pataikę tik 12 metimų iš 32 (37,5 proc.).

Košmariškai vakaras susiklostė įžaidėjui Jrue Holiday, kuris pataikė tik 1 metimą iš 9 ir mačą baigė su 4 taškais.

Nedidele kibirkštimi „Pelicans“ puolime tapo komandos naujokas Jordanas Crawfordas. 28-erių gynėjas jau 12-ąją sekundę pasirodęs ant parketo pataikė tritaškį ir surinko 19 taškų.

Niekuo padėti negalėjo ir Donatas Motiejūnas, kuris težaidė 4 minutes ir nepasižymėjo.

Kovo mėnesį per 4 rungtynes lietuvis kol kas sužaidė tik 10 minučių. Tai buvo 5-asis „Pelicans“ pralaimėjimas iš 6 po grandiozinių DeMarcuso Cousinso mainų šiam žaidžiant. Vakarų konferencijoje Naujojo Orleano klubas žengia 13-as, o nuo 8-osios vietos ekipą skiria 4 pergalės. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Gordonas Haywardas, pergalingai pažymėjęs savo 500-ąsias rungtynes NBA. Prancūzų bokšto Rudy Gobert`o sąskaitoje buvo 15 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“: A. Davisas 20 (12 atk. kam.), J. Crawfordas 19 (20 min.), D. Cousinsas 15, E. Moore`as 10.

„Jazz“: G. Haywardas 23, R. Gobert`as 15 (15 atk. kam.), J. Inglesas 12, A. Burksas 10.