Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Vokietijoje sutriuškintas ir „Real“

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

UEFA Čempionų lygos turnyro antrame pusfinalyje trečiadienį į kovą vėl stojo kiti Vokietijos ir Ispanijos galingi klubai – Dortmundo „Borussia“ ir Madrido „Real“, kurie savo šalių čempionatuose šiemet veikiausiai užims antras vietas. Vokiečiai, kaip tankas pervažiavo madridiečius ir šventė įtikinamą pergalę 4:1 (1:1). Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė ir pokerį atliko lenkas Robertas Lewandowski.

UEFA Čempionų lygos turnyro antrame pusfinalyje trečiadienį į kovą vėl stojo kiti Vokietijos ir Ispanijos galingi klubai – Dortmundo „Borussia“ ir Madrido „Real“. Vokiečiai šventė įtikinamą pergalę 4:1 (1:1). Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė ir pokerį atliko lenkas Robertas Lewandowski.

„Real“ ekipai paguodos įvartį įmušė Cristiano Ronaldo.
 
Abi komandos jau buvo susitikusios šio sezono D grupės varžybose. Tuomet „Borussia“ ekipa visus nustebino, namie 2:1 paklupdydama „Real“ klubą, o Madride sužaisdama 2:2.
 
Dortmundo futbolininkams, kurie Čempionų lygos nugalėtojų taurę kėlė tolimais 1997-ais, pavyko svarbiausia užduotis – sulaikyti rezultatyviausią UEFA
Čempionų lygos komandą „Real“ (per 10 rungtynių pelniusią 24 įvarčius) ir net 12 iš jų įmušusį C. Ronaldo.
 
Madrido klubas, kuriam negalėjo padėti diskvalifikuotas gynėjas Alvaro Arbeloa, Čempionų lygos turnyro finale nežaidė nuo 2002-ų.
 
„Borussia“ atakų lyderis lenkas Robertas Lewandowskis pelno įvarčius net 12-oje Vokietijos čempionato rungtynių iš eilės, o Čempionų lygoje šiemet jis pasižymėjo jau 10 kartų.
 
Antradienį kitame vokiečių – ispanų mūšyje Miuncheno „Bayern“ klubas net 4:0 pažemino FC „Barceloną“ ekipą.
 
Rezultatas:
 
„Borussia“ 4 – 1 „Real“.
 
8' Robert Lewandowski [1 – 0]
43' Cristiano Ronaldo [1 – 1]
50' Robert Lewandowski [2 – 1]
55' Robert Lewandowski [3 – 1]
66' Robert Lewandowski [4 – 1] (iš 11 metrų baudinio)
 
 
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi