Sportas

2017.02.23 16:12

Pradinių klasių moksleiviai turės savo futbolo lygą

BNS2017.02.23 16:12

Pradinių klasių moksleiviai nuo šiol turės savo futbolo pirmenybes – penkiuose šalies rajonuose artimiausiais mėnesiais startuos naujas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projektas „Pradinukų lyga“.

„Pradinukų lyga“ – naujas projektas, kuriuo siekiama suteikti 1–4 klasių moksleiviams laisvalaikio praleidimo alternatyvą ir galimybę žaisti futbolą mokyklų bendruomenėse bei nacionaliniu mastu.

„Lygos idėja kilo atsižvelgiant į vaikų fizinio aktyvumo problemas ir bendrą moksleivių sveikatos būklę. Norime pasiūlyti vaikams susipažinti su futbolu arba pratęsti darželyje jau pradėtą pažintį su mūsų rengiamu „Futboliuku“. Mūsų vizija – kad per įvairius projektus futbolą vaikai galėtų žaisti nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų“, – sakė LFF prezidentas Edvinas Eimontas.

Pirmajam debiutiniui „Pradinukų lygos“ pavasario sezonui nuo kovo mėnesio numatoma pritraukti 72 komandas iš Vilniaus, Alytaus, Telšių, Plungės ir Mažeikių miestų bei rajonų. Registracija vyksta svetainėje pradinukulyga.lt

Varžybos prasidės mokyklose, o gegužę vyks geriausių rajonų komandų finalinių ketvertų turnyrai. Nuo spalio mėnesio planuojama projektą išplėsti į jau visus šalies rajonus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt