Sportas

2017.02.23 10:07

M. Kuzminskas atsidūrė „Suns“ klubo akiratyje

DELFI.lt2017.02.23 10:07

Pamažu artėjant NBA transferų lango užsidarymui mainų karuselę lydinčiuose ganduose pasirodė ir Mindaugo Kuzminsko pavardė. „Arisonasports.com“ reporteris Kevinas Zimmermanas praneša, kad puolėju iš Lietuvos domisi Vakarų konferencijos autsaideris Finikso „Suns“ klubas.

Skelbiama, kad klubo generalinis vadybininkas Ryanas McDonoughas svarsto galimybę atsisakyti veteranų puolėjų P. J. Tuckerio ar Jaredo Dudley (arba – abiejų iš karto), o gana nebrangus, bet patikimas variantas pakeisti juos yra „Knicks“ naujokas iš Lietuvos.

Apie tai, kad M. Kuzminskas gali atsidurti „Suns“ gretose, buvo skelbiama dar sausio pradžioje – informacija taip pat buvo susijusi su galimu P. J. Tuckerio išmainymu.

Skelbta, kad „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas nori Niujorke matyti buvusį savo auklėtinį – lengvojo krašto puolėjo pozicijoje žaidžiantis P. J. Tuckeris yra laikomas gynybos specialistu, o J. Hornacekas būtent ir ieško gerai besiginančio žaidėjo. Be to, 31-erių P. J. Tuckeris po šio sezono taps laisvuoju agentu, taip potencialiai suteikdamas Niujorko klubui papildomo lankstumo artėjančio tarpsezonio metu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.