Sportas

2017.02.22 14:50

„Neptūnas“ rado pastiprinimą: į Klaipėdą grįžta D. Ewingas

DELFI.lt 2017.02.22 14:50

Kai permainų supurtytas Klaipėdos „Neptūnas“ ėmė dairytis pastiprinimo, Dainiaus Adomaičio akys pakrypo į jau patikrintą ginklą Danielį Ewingą. Ir klaipėdiečių vairininkui galiausiai pavyko prisivilioti 33-ejų metų amerikietį.

Iš pradžių buvo paskelbta, kad Ašdodo „Maccabi“ klubas susitarė dėl sutarties su Kevinu Dillardu, kuris Izraelio ekipoje pakeis Danielį Ewingą.

O spėjimą, kad pastarasis persikels į „Neptūną“, netrukus patvirtino ir žurnalistas Davidas Pickas.

Ašdodo komanda Izraelio čempionate užima paskutinę vietą ir jau nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas, o štai „Neptūnas“ ne tik tęs kovas dėl medalių LKL pirmenybėse, bet ir varžysis FIBA Čempionų lygoje.

D. Ewingas, kuris pernai labiausiai prisidėjo prie to, kad uostamiesčio ekipa LKL pusfinalyje eliminuotų „Lietuvos rytą“, šiemet Izraelio lygoje per 31 minutę pelnydavo po 9,5 taško ir atlikdavo po 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

Krepšinis.lt primena, kad prieš porą savaičių uostamiestį paliko net trys legionieriai: lyderį Jimmy Baroną persiviliojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, o Larry Drew ir Omari Johnsonas dėl klubo vidaus taisyklių pažeidimų buvo atleisti.