Sportas

2017.02.22 08:12

J. Valančiūnas siūlytas kelioms komandoms

basketnews.lt2017.02.22 08:12

Įsibėgėjus mainų karštinei Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), į ją pateko ir Toronto „Raptors“ klubui atstovaujantis Jonas Valančiūnas.

Skelbiama, jog Kanados klubo vadovai derėjosi su „Pistons“ dėl mainų, per kuriuos uteniškis būtų persikėlęs į Detroitą, o į Torontą būtų atvykęs Andre Drummondas. Daugiau detalių iš abiejų pusių pokalbių nėra pateikiama.

Taip pat pasklido informacija, kad JV taip pat buvo siūlomas ir Sakramento „Kings“ klubui už DeMarcusą Cousinsą. „Raptors“ taip pat ketino išsiųsti ir pirmojo rato NBA naujokų biržos šaukimą, bet abiem komandoms susitarti nepavyko.

„Kings“ galiausiai sukirto rankomis su Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda, kuri ir tapo naująja Cousinso karjeros stotele.

24-erių metų Valančiūnas Toronte rungtyniauja nuo 2012 metų. Jį „Raptors“ klubas 2011 metų NBA naujokų biržoje pasirinko penktuoju šaukimu.

Aukštaūgis šį sezoną NBA vidutiniškai aikštėje praleidžia po 26 minutes, per kurias pelno po 12,4 taško, atkovoja po 9,9 kamuolio bei renka po 15,3 naudingumo balo.

2015 metų vasarą J. Valančiūnas su „Raptors“ pasirašė naują ketverių metų trukmės ir 64 milijonų JAV dolerių vertės kontraktą.

Nuo 2012 metų Detroite žaidžiantis A. Drummondas – vienas iš „Pistons“ vedlių.

Jis šį sezoną vidutiniškai pelno po 14,6 taško, atkovoja po 13,8 kamuolio, blokuoja po 1,2 metimo ir renka po 19,3 naudingumo balo.

Vasario viduryje „Raptors“ atliko mainus su Orlando „Magic“, per kuriuos į Kanadą atvyko Serge'as Ibaka. Už jį Toronto klubo vadovybė paaukojo Terrence`ą Rose`ą ir pirmojo rato NBA naujokų biržos šaukimą.